Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» оголошує конкурс на закупівлю медичного обладнання


11/13/2012
Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» оголошує конкурс на закупівлю сучасного високотехнологічного медичного обладнання.

До участі в конкурсі запрошуються фізичні або юридичні особи, незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування, які підтвердять намір взяти участь у конкурсі шляхом подання конкурсної пропозиції відповідно до Конкурсних умов. 

Учасники конкурсу надсилають пропозиції за адресою: вул. Мала Житомирська, 20-А, м. Київ, 01001, Україна. 

Кінцевий термін подання пропозицій – 14 листопада 2012 року, до 12:00 за київським часом. У разі надсилання пропозиції поштовим зв’язком, лист повинен надійти до зазначеної години. 

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться у приміщенні Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» 14 листопада 2012 року, о 12:00 за київським часом. 

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» звертається до майбутніх учасників конкурсу з проханням враховувати благодійні засади, на яких відбувається конкурс. Ми будемо дуже вдячні, якщо учасники конкурсу з розумінням поставляться до цієї акції і нададуть максимально можливі знижки. 

Закупівля обладнання відбувається в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру.

Створено: 13.11.2012р.

Bookmark and Share