“Очисти владу — прийди до неї!”


Послідовно реалізуючи позицію “Очисти владу —очисти Україну!”, “Чиста Україна” Полтавщини прагне приходу до влади нової генерації державних службовців, які не мають в своїй свідомості штампів бюрократизму, не вміють працювати за телефонною вказівкою, не розуміють як можна поступитися державними інтересами на користь своїх . Саме на плечі таких людей, які першочерговим завдання ставлять розвиток патріотичних молодіжних організацій, в тому числі і тих, що мають глибокий потенціал, який через певні політичні обставини не міг бути раніше реалізованим , наприклад Пласт чи “Молодий Народний Рух”, лягає тягар розбудови молодіжного середовища Полтави.
Євген Янкевич, як раніше повідомляла прес-служба “Чистої України” м. Полтави, був одним з тих, хто ініціював перевірку діяльності начальника Управління у справах сім’ї та молоді п. Винокурової, щодо прозорості її діяльності, окрім того п. Янкевич пройшов стажування у згаданому Управлінні, очолює ряд молодіжних організацій та має великий досвід роботи з молодіжним середовищем області. Не з метою політизації, а більше, щоб визнати глибокий партійний патріотизм п. Янкевича, що беззаперечно є позитивом, оскільки людина має бути патріотом того де вона знаходиться — держави, міста, організації, партії, підприємства тощо, зазначимо, що Євген Янкевич є членом політичної партії Народний Рух України.
Тож вітаємо п. Янкевича з призначенням та бажаємо йому плідної і прозорої роботи на цій посаді. Сподіваємось це покращить стан молодіжної політики в області, а в п. Янкевича вистачить професіоналізму, патріотизму й порядності для гідного виконання своїх функцій, так необхідних в наш час державному службовцю.

Полтавська обласна організація
“Чиста Україна”
80509428150
8050446367


Bookmark and Share