МОЛОДЬ РІВНОГО ПРИВЕРТАЛА УВАГУ РІВНЯН ДО ПРОБЛЕМИ ВІЛ-ЗАХВОРЮВАНЬ


1 грудня в м.Рівне представники Рівненської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» спільно з Інформаційно-аналітичним порталом «Вільні новини» провели громадську акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Зупинися – подумай про майбутнє!», головною метою якої було привернти увагу жителів Рівного до проблеми ВІЛ-захворювання та боротьби з хворобою.

Більшість людей вважають, що ця проблема не стосується нас, проте ні! ВІЛ інфекції визнана епідемією ХХІ століття. Щороку, жителі всього світу відзначають цей день. Оскільки наприклад в Україні щодня фіксують 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.
Також, в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%
 
* * * * *
"Вільні новини" - інформаційно-аналітичний портал, який ставить собі за мету - максимально швидко та якісно відображати інформаційні події, які відбуваються на території м.Рівного, області та всієї України.
"Вільні новини" - незалежне, незаангажоване та максимально об’єктивне медіа-видання, яке у своїй роботі дотримується таких принципів
* * * * *
ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.
* * * * *
 
За детальнішою інформацією звертайтесь:
Олексій Сидорець
Головний редактор інформаційно-аналітичного порталу «Вільні новини»,
Голова РММГО «ФРІ» (098)88-125-44
Олексій Смірнов:
Голова правління РММГО «ФРІ» (097)87-55-255
 

Олексій Сидорець
Рівне Віл

Bookmark and Share