Психофізичний Тренінг «Вайвейшн. Потік Грошей»


12/15/2012 11:00
12/16/2012 20:00
Vivation (Вайвейшн) - походить від латинського кореня vivo - жити. Дана методика дозволяє через усвідомлене дихання стати більш живим, підвищити в собі енергетичний потенціал, покращити емоційний і фізичний стан здоров’я, злитись з єдиним потоком життя.

Тренінговий Центр «ТОТЕМ» презентує: Психофізичний Тренінг «Вайвейшн. Потік Грошей», методика Vivation (Інтегративний Ребефінг). м. Львів 15-16.12.2012 Метод Вайвейшн розроблений у 1975 році послідовниками засновника ребефінгу Джимом Леонардом і Філом Лаутом, які з'єднали у своєму методі досвід застосування східних практик фізичного та психодуховного розвитку і найкращих досягнень західної психології. На думку засновників, необхідне не лише вивільнення емоцій, як це пропонується в ребефінгу чи холотропному диханні, але і певна робота зі звільненими емоціями та переживаннями.

Головною особливістю процесів "Вайвейшн" є можливість інтеграції (прийняття). У процесі дихання, йде усвідомлення та прийняття витіснених у підсвідоме структур, таких як: комплекси, конфлікти, стреси, блоки, патерни, імпринти, табуйовані бажання тощо. Зцілюючий вплив на психіку людини в різних дихальних практиках, неможливий без інтеграції отриманого досвіду, без об'єднання раніше розрізнених частин свідомості в єдине ціле, до стану узгодженої взаємодії усіх рівнів, структур і елементів внутрішньої психологічної реальності. Саме навчання учасника тренінгу алгоритму інтеграції є особливістю дихальної практики Вайвейшн. Дізнатися більше про Вайвейшн можна за адресою http://vivation.ru Серед ефектів дихальної практики Вайвейшн: - Зняття напруги, стресів, безсоння; - Володіння емоціями та тілом; - Звільнення від багатьох внутрішніх блоків, комплексів, паттернів, імпринтів; - Загальне оздоровлення організму, підвищення життєвого тонусу; - Можлива відмова від шкідливих звичок; - Регуляція та гармонізація енергетичних потоків; - Навик контролю та перерозподілу енергій для досягнення життєвих цілей. Через руки кожної людини протікає Потік Грошей. В одних він - величезний, у інших - замалий, у третіх - не такий, яким вони хотіли б його бачити. Управляти Потоком можливо тільки усвідомлюючи його природу. Інакше, Потік Грошей буде керувати Вами, а не Ви ним. А якщо Потік управляє Вами, то Ви в рабстві, і задоволення від Грошей буде змішано із "задоволенням" від рабства. Якщо Ви нервуєте з приводу Грошей або маєте стосовно грошей ілюзії, Ви не зможете ефективно управляти Потоком. На тренінгу ми усвідомлюємо, що таке ГРОШІ насправді. Усвідомлення зробить тебе господарем ПОТОКУ. Ведучий тренінгу: Михайло Простаков – інструктор Інтегративного дихання Вайвейшн, дійсний член Української трансперсональної асоціації, практикуючий психолог, сертифікований фахівець з позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та психосоматичної медицини, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України. Вартість участі за два дні: Оплата до дня проведення - 300 грн., в день реєстрації - 400 грн. Приведіть друга - і отримайте мінус 100 грн. за кожного (при умові участі в перший раз). Можлива участь лише на один день. Для іногородніх можливе поселення. У вартість входить кава-брейк. Час проведення семінару: З 11.00 до 20.00 години. Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету (http://tinyurl.com/bne7hun) до 14.12.2012 р. Обов’язкова передоплата для отримання знижки. Телефон для довідок: +38(067)670 50 28; +38(063)241 18 12 Станіслав Єкімов (керівник ТЦ «ТОТЕМ»). ВКонтакті: http://vk.com/lvivtantra Вебсайт: www.sacral.lviv.ua

Станіслав Єкімов
ТЦ «ТОТЕМ»

Bookmark and Share