Директор молодіжної громадської організації «Всеукраїнська рада студентів»: даємо позитивну оцінку міністерству..


Ми поспілкувалися з Олександром Трофименко, виконавчим директором молодіжної громадської організації «Всеукраїнська рада студентів», яка ставить собі за мету вирішувати нагальні проблеми українського студентства.

«Наразі ми б хотіли організувати круглий стіл з представниками міністерства, – розкрив Олександр плани організації на майбутнє, – щоб вони відповіли на наші запитання щодо оплати за навчання, проживання у гуртожитках, отримання студентських квитків – адже, як ми знаємо, вони повинні видаватися безкоштовно, а в деяких ВНЗ стягують і по 4.60, і по 5.60 і навіть по 50 гривень».

Ми звернулися до пана Трофименко з проханням прокоментувати ідею створення єдиної молодіжної платформи.

«Звичайно, об’єднуватися потрібно. Я б хотів, щоб державні органи влади і структури побільше прислуховувалися до тих ініціатив, що виходять з молоді. Треба дійсно перейматися проблематикою студентів, а не «багато говорити і мало діяти». Можна 28 круглих столів провести і багато питань обговорити, але це ні до чого не призведе. Насправді треба робити конкретні справи».

Зараз багато говорять про те, що необхідно розвивати студентське самоврядування в Україні. Адже, порівняно з органами студентського самоврядування в Європі, українське студентство має дуже мало прав і повноважень.

«Безперечно, ми працюємо в цьому напрямі, – зазначає Олександр. – Але гадаю, що доки ініціатива буде виходити з міністерства, ми будемо довго йти до тих демократичних принципів. Органи студентського самоврядування – це виборні органи студентів, які делегують свої права і повноваження».

Наш кореспондент поцікавився, яку загальну оцінку міг би дати Міністерству у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Трофименко. Виявилося, що позитивну.

«Адже ми зверталися до міністерства, – відповідає молодий активіст, – щоб вони підтримали нас у програмі здоров’я студентів (оздоровлення студентів чорнобильців, з малозабезпечених сімей, інвалідів). І вони нас підтримали. І як ми можемо оцінювати їх діяльність негативно, якщо ми звернулися – вони допомогли?»

Bookmark and Share

Информация курьерская доставка с наложенным платежом по россии здесь.