“Знімайте прапор і проводьте дискотеку!”


Мабуть, саме тому, місцем проведення молодіжної вечірки була обрана територія студмістечка Тернопільського економічного університету де, як відомо, в свій час навчався Президент України Віктор Ющенко. Про це повідомляє кореспондент "Молодіжної Правди" з посиланням на портал "Політична Україна".

Однак, як інформує речник місцевого відділення Партії Регіонів, запланований захід так і не відбувся..

“Знімайте прапор і проводьте дискотеку!” – такою була реакція представників адміністрації вузу, коли ми розгорнули прапор Партії Регіонів. Нас оточила збройна охорона, а її начальник та ще кілька поважних посадовців в особі заступника директора одного з інститутів та проректора по виховній роботі всіляко намагалися перешкодити нам розпочати акцію” – йдеться у заяві молодіжного крила Тернопільського відділення Партії регіонів.

У зв’язку з цим, молоді “регіонали” висловлюють свій рішучий протест, бо вважають, що доки в Україні не буде рівного ставлення до всіх політичних партій, доки в державі не запрацює модель демократичного суспільства, доти будуть продовжуватися політичні переслідування і утиски.

Bookmark and Share