НА РІВНЕНЩИНІ СТВОРИЛИ ОБЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЮ „МОЛОДІЖНИЙ СОЮЗ НАША УКРАЇНА”, а в Луцьку та на Івано-Франківщині срашні інциденти не із сфери політики !


На Рівненщині створили обласну організацію „Молодіжний Союз Наша Україна”, – повідомив Західну інформаційну корпорацію її голова Володимир Кісь. Більшість учасників організації, за словами В.Кіся, є учасниками Помаранчевої революції. Молоді люди займали і займають активну життєву позицію, що дає їм право „впливати на політичне життя нашої області”.
Щодо структури молодіжної організації, то вона нічим принциповим не відрізняється від власне партійних організацій. Відмінність одна - відділ планування. У ньому визначається стратегія діяльності організації на найближчий час та перспективу.

ВОЛИНЯНКА НАРОДИЛА ЗАРАДИ ГРОШЕЙ, А ДИТИНУ ВИКИНУЛА У ЛІСОСМУЗІ
Немовля, якому від народження виповнилося лишень чотири дні, виявили перехожі 10 серпня у лісосмузі по вулиці Єршова у Луцьку поблизу церкви Святого Миколая. Дитина лежала на землі просто неба, щоправда „мати-зозуля”, перед тим як залишити свою кровинку напризволяще, тепло її одягнула. Знайшли бідолаху двоє жінок та чоловік, які тією стежиною поверталися до обласного центру із села Липини, – повідомили Західну інформаційну корпорацію у ЦГЗ УМВС України у Волинській області.
Про незвичайну знахідку люди відразу повідомили правоохоронців та медиків. На щастя, перебування на повітрі не позначилося на його здоров’ї. Вже при поверхневому огляді лікарі відразу встановили, що маля жінка народжувала у пологовому будинку, про це свідчило клеймо на пуповині хлопчика. Цей факт і допоміг правоохоронцям вийти на слід „матері-зозулі”.
Працівники відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх затримали 28-річну жительку смт. Рожище, яка на цей час проживала в Луцьку. Жінка довго не впиралася і зізналася правоохоронцям, що свідомо „викинула” свою новонароджену дитину. З її слів, виходячи з луцького пологового будинку, жінка вирішила позбутися немовляти. Із невеличким згорточком на руках сіла у маршрутку і поїхала на окраїну міста. У лісосмузі лишила дитину і спокійнісінько поїхала додому спати.
Вранці жінка пішла у РАГС, аби зареєструвати маля. Потім поїхала у Рожище, у службу соціального забезпечення, щоб отримати матеріальну допомогу при народженні дитини. Оскільки вона не пред’явила усіх необхідних документів, грошей – не отримала.
На запитання працівників міліції, на що вона розраховувала у майбутньому, адже рано чи пізно відсутність дитини виявилася б, „мати-зозуля” відповіла, що їй байдуже і про це вона не задумувалася. До речі, це вже не перша її дитина. У 2002 році жінка народила дівчинку і також залишила її, щоправда не на вулиці, а у лікарні. Тож, не будучи одруженою, жінка народила двох дітей, третьому обірвала життя абортом.
За цим фактом порушено кримінальну справу. За залишення своєї новонародженої дитини у небезпеці підозрюваній загрожує три роки позбавлення волі.

НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ ЗАСТРІЛИВСЯ 22-РІЧНИЙ ЛЕЙТЕНАНТ МІЛІЦІЇ
Центр громадських зв’язків УМВС України в Івано-Франківській області 11 серпня прокоментував факт самогубства 22-річного оперуповноваженого карного розшуку Коломийського райвідділу внутрішніх справ Івано-Франківської області, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
6 серпня молодого лейтенанта знайшли мертвим з вистрілом у скроню, у зачиненому зсередини кабінеті, під час його чергування у складі слідчо-оперативної групи. Поряд лежала його табельна зброя. Ніхто з колег пострілу не чув.
Наразі ще невідомі причини, котрі спонукали молодого коломийського міліціонера до такого страшного вчинку. У райвідділі він працював з минулого року, після закінчення Харківського університету внутрішніх справ.
Проводиться службове розслідування.

Bookmark and Share