Teach&Travel – кар’єрний старт для знавців англійської мови та любителів подорожувати


01/23/2013 20:00
23 січня о 20:00 відбудеться безкоштовний онлайн-семінар «Teach&Travel – кар’єрний старт для знавців англійської мови та любителів подорожувати» від міжнародної молодіжної організації AIESEC

Учасники вебінару дізнаються, як:
легко поїхати на певний час за кордон (одна із країн на свій вибір серед таких як Туреччина, Індія, Польща, Китай, Індонезія та деякі інші)
викладати там англійську мову для дітей чи дорослих,
при цьому заробляючи достатньо коштів, щоб
мати можливість подорожувати у вільний від занять час
Варто взяти участь тим, хто хоче:
Спробувати себе як викладач англійської, навіть якщо ще немає закінченої вищої освіти і досвіду роботи.
Поєднати любов до закордонних подорожів, заробіток та професійне становлення.
Подія відбувається онлайн: для участі потрібен лише доступ до інтернету. Реєстрація обов’язкова.

Гості вебінару:

Катерина Коломієць - випускниця Інституту міжнародних відносин, яка нещодавно повернулась із Китаю після піврічного стажування як викладач англійської. Вона розповість про свої враження, про умови програми, поділиться своїм унікальним досвідом і відповість на всі запитання.
«Вивчаю китайську мову і цікавлюся східною культурою, каліграфією. Веду активний спосіб життя і спорт є невід’ємною її частиною, зокрема плавання. Захоплююся туристичними походами і підкоренням гірських вершин (поки в моєму списку їх не багато, але мрію підкорити «Сім Піків». Брала участь у стажуванні у період з 15 травня до 1 листопада в Китаї, місто Юяо, провінція Джедзян. 6 місяців… цей час пронісся, як одна мить, залишивши лише приємні і незабутні спогади після себе!!»

Людмила Лірник - віце-президент по програмах обміну міжнародної організації AIESEC. Вона ознайомить учасників з унікальною можливістю пройти професійне стажування за кордоном тривалістю від 8 тижнів до 1,5 року (у сфері IT, освіти, маркетингу і PR та інших).

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=L0_AkSsS7ec&lis...

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися на сторінці http://icworld.com.ua/teachandtravel/

Анастасія Рачук
AIESEC

Bookmark and Share