НАРЕШТІ ФРІ З’ЯВИЛАСЬ У м. СУМИ !


На установчій конференції була дивовижно дружня та робоча атмосфера. Коли було перейдено до питання необхідності створення організації, багато хто з присутніх мав свій погляд щодо цього. Це перш за все - спосіб саморозвитку, набуття неоціненного досвіду, що не буде зайвим у будь-якій діяльності; сприяння у розвитку молодіжної політики, і співпраця з іншими організаціями у вирішенні спільних питань, і, в кінці кінців - здорова конкуренція, без якої розвиток як молодіжних організацій, так і суспільства загалом просто неможливий.
Питання про затвердження Статуту теж викликало дискусію з деяких питань, але рішення про прийняття його було одноголосним. Головою СМ МГО ФРІ установчою конференцією була обрана Безноєва Анна, заступником голови став Юрій Сотник, секретарем - Руденко Вікторія, скарбником - Лапа Вікторія. Морозов Дмитро, Кугук Ірина, Айдаєва Ніну, Гончаренко Олексій, Колесник Анна - членами Правління. Що ж стосується КРК, то головою став Віхров Дмитро, а Денисенко Павло, Большак Костянтин, Козолуп Валентина - членами КРК.
Можна зауважити, що переважну більшість СМ МГО ФРІ складають студенти таких вузів, як Сумського державного університету, Українсько академії банківської справи та іших. Деякі члени є представниками інших молодіжних організацій: "Студентське братство Сумщини", "Студентська Республіка", "Інтелект-клуб", "Наукове товариство при ФЕМ Сумського державного університету" та інших. Тобто, це говорить про те, що ФРІ у Сумах була створена переважно з людей, як вже мали досвід роботи у громадських організаціях.

Незважаючи на те, що на установчу конференцію було відведено приблизно 5 годин, але цей час пройшов майже непомітно, завдячуючи невеликим кава-паузам та міні-іграм (наприклад, 20-хвилинний майстер-клас з НЛП).

Також дуже цікаво було спостерігати за тим, що рішення щодо кандидатур та інших питань приймалися майже одноголосно. Ось яка у нас дружня команда! :)

Bookmark and Share