Реєстрацію на освітній проект для майбутніх HR-спеціалістів "HRevolution` 13" вже відкрито!


02/23/2013 10:00
03/30/2013 16:00
23 лютого в Києві стартує "HRevolution’13" – освітній проект, направлений на покращення якості освіти в сфері управління персоналом в Україні. Організатором проекту виступає міжнародна молодіжна організація AIESEC*.

Період проведення: 23 лютого – 30 березня 2013 року.
Освітній проект "HRevolution’13" вже шостий рік поспіль надає студентам можливість ознайомитися з основними інструментами HR-менеджменту. Проект орієнтований на студентів 3-5 курсів, що навчаються за спеціальністю «Менеджмент персоналу», молодих випускників, а також всіх, хто бачить своє майбутнє в сфері HR.
Програма навчання охоплює всі стадії розвитку корпоративного відділу HR і надає глибокі теоретичні знання, практичні навички та інформацію про реалії управління персоналом в Україні. Проект передбачає проведення майстер-класів і тренінгів провідними професіоналами у сфері HR: менеджерами та директорами міжнародних компаній, представлених на ринку України. Навчальна програма розроблена за сприяння освітнього партнера проекту – Асоціації «HRFORUM». Учасники почують лише найважливішу, найактуальнішу інформацію, адже програма складена спеціалістами-практиками та покликана сформувати справжніх професіоналів, які і визначатимуть майбутнє ринку HR в Україні.
Формат проекту
Навчальна програма триває 6 тижнів: щосуботи в період з 23 лютого по 30 березня будуть проводитись по 4 лекції з провідними фахівцями галузі управління персоналом.
Для практичних занять, які будуть проходити посеред тижня, учасникам знадобляться знання англійської мови, адже їх будуть проводити іноземні фахівці. Всі завдання (кейси, що симулюють реальні ситуації, з якими зіштовхуються HR-менеджери на робочому місці) вимагатимуть прийняття швидких рішень. Якість підготовленого учасниками рішення буде оцінюватись тренерами проекту.
Місце проведення занять – бізнес-центр «Інком» (вул. Смоленська 31-33, м.Шулявська).
Реєстрація на участь у проекті відкрита до 19 лютого тут. Поспішайте зареєструватись та ретельно заповнити аплікаційну форму, адже учасниками проекту зможуть стати лише 60 молодих, активних та амбітних спеціалістів!
Вартість участі у освітньому проекті - 600 грн. Учасники, які заповнять аплікаційну форму до 10 лютого зможуть брати участь в освітньому проекті за спеціальною ціною — 500 грн.! Для тих учасників, які готові стати приймаючою сім’єю для іноземних стажерів участь БЕЗКОШТОВНА (необхідно вказати в аплікаційній формі)!
Дізнатися більше про проект можна на сайті, офіційних сторінках HRevolution в соціальних мережах ВКонтакте, Facebook та Twitter.
Cтратегічний партнер AIESEC в Києві – Kraft Foods, генеральний освітній партнер – Фонд "Освітні ініціативи", головні інформаційні партнери AIESEC в Києві – Unistudy.org.ua, Student.rabota.ua.
*AIESEC - це міжнародна молодіжна організація, яка допомагає отримати новий досвід, розвинути професійні навички та особистісні якості людині, займається організацією освітніх та соціальних проектів, міжнародних програм обміну та професійних стажувань.
Додаткова інформація:

Марина Безносюк
AIESEC

Bookmark and Share