Кіровоград: Молодіжний Націоналістичний Конгрес в п’ятірці найактивніших


Актуальними питаннями для обговорення були роль МГО в розбудові громадянського суспільства на Україні і зокрема в Кіровоградській області, а також знайдення спільних точок в діяльності молодіжних організацій спрямованих в націонал-патріотичне русло.

Зі слів представника міського відділу юстиції на сьогоднішній день в Кіровоградські області зареєстровано 89 громадських організацій обласного значення та 3 організації міського значення. Що є найкращим показником на всеукраїнському рівні, але в діжці меду не без ложки дьогтю, обласне управління в справах сім’ї, молоді та спорту констатує, що наразі в області активно діють лише близько 20 громадських організацій.

Показати себе мали змогу такі організації, як: УСС, Характерне козацтво, УНМ, молодіжне крило ВЖТ ім. О. Теліги та Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Оголосивши рейтинг найактивніших молодіжних організацій в першу п’ятірку яких, доречі, входить і КОО МНК, представник обл. управління В. Останній звернув увагу і на проблеми, що заважають успішному розгортанню молодіжок в області. На його думку організаціям потрібно збільшувати своє членство за рахунок орієнтації на обласний центр, а також налагодити системну роботу в своїй діяльності. Відомо, що багато організацій починають активну роботу тільки під час виборчих кампаній.

Виходячи з того, що основною аудиторією були студенти ВУЗів м. Кіровограда, ми мали змогу донести до загалу мету діяльності МНК, розказати про систему вишкільних таборів та основні акції, що проводились за період діяльності організації в області. Також в рамках акції “Свій, до свого, по своє” Кіровоградському національному технічному університету було передано декілька книжок з бібліотеки обласної організації та розповсюджено інформбюлетень українських націоналістів “Терен”.

Надзвичайно приємно, що ідея націоналістичного руху зацікавила Кіровоградських студентів, відтак сучасна молодь починає розуміти слово націоналізм як належне. Наша мета перейняти на себе роль виховників та допомогти молоді зорієнтуватись в ідеологічному просторі.

Bookmark and Share