Юрій Павленко: Без молодіжного крила партія не має майбутнього


"Багато учасників з’їзду брали участь в президентських виборах. Разом ми робили цю країну демократичною, боролися за те, щоб на посаді Президента була високоморальна людина, яка знає, як подбати про Україну", - сказав Юрій Павленко. "Зараз ми повинні організувати свої дії на майбутнє, маємо подумати про розвиток та успіхи кожного присутнього в цьому залі, адже наскільки успішним є кожен член організації, настільки успішною є вся організація", - зазначив міністр.


За його словами, створенню Всеукраїнської громадської організації "Молодіжний Союз Наша Україна" передували дві обставини: з одного боку, багато молодих регіональних лідерів зверталася до керівництва партії з ініціативою створення такої організації, з іншого боку, лідери "Нашої України" розуміли, що в партії немає майбутнього без молодіжного крила.

Юрій Павленко підкреслив, що "на розгляд з'їзду винесено найдемократичніший статут, який буде захищати інтереси кожного рядового члена організації; цей статут буде виключати авторитарні методи управління".

Промовець наголосив, що "Молодіжний Союз Наша Україна" повинен включитися у два процеси: тактичний і стратегічний. "Тактичний – це вибори. Ми повинні бути готові запропонувати своїх представників до органів самоврядування. І ми повинні брати участь в усіх виборчих проектах. А стратегічний – це реалізація державної молодіжної політики, перш за все, у чотирьох основних напрямках: житло, освіта, охорона здоров’я, робота", - сказав Юрій Павленко.

"Завдання кожного з вас – стати серйозним контролером влади", - підкреслив член Президії Ради "Нашої України".

Також Юрій Павленко назвав основні принципи, якими буде керуватися організація під час своєї роботи: принцип "чесних рук", принцип демократичності в політиці, принципи передбачуваності, професіоналізму та компетентності.

P.S. від порталу:
Не залишилися непоміченими і слова Юрія Павленка про Анатолія Толстоухова (заступник Голови НДП, міністр КабМіну В.Януковича), з яким у минулому він тісно співпрацював, і книгу якого читав нещодавно. Саме в цій книзі він побачив як високо оцінює п.Анатолій, дружина якого очолювала/очолює ? Центр Соціальних Служб для Молоді в рамках міністерства. Чи не тому, що пан Анатолій у свій час допоміг створити Молодіжну партію України, яка і стала через 3 роки членом блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" ? Цікаво, а яка зараз доля МПУ, хто її очолює, чому вона не була ліквідована після анонсованого злиття з НСНУ ?
Ще більше здивування викликало запрошення на цьому заході до вітального слова після Голови "Молодого Руху" Любомира Грицака сина Адамова, першого заступника Донецького губернатора, прямо причетного до всього що творилося під час президентських виборів 204-о року на Донеччині. До честі молодшого Адамова він на сцену не вийшов, як і не вийшов на сцену присутній на зборах Голова ВМГО "Християнсько-демократична молодь України" (ХДМУ) Олександр Ярема, якого чомусь не запросили !?

P.S.S.
"Вільний Молодіжний Портал" сподівається отримати відповіді на поставлені вище питання як у зазначених лідерів, так і в самого Юрія Олексійовича.

Bookmark and Share