Тепер і в "Батьківщини" є молодіжне крило !


На з'їзді були присутні делегати з усіх областей України та АРК "Крим", які представляють актив партії "Батьківщина", повідомляє прес-служба партії. Почесним головою "Батьківщини молодої" делегати обрали Юлію Тимошенко. Головою громадської організації був обраний керівник координаційної ради Віктор Таран.

Делегати з'їзду також вирішили розпочати роботу по створенню коаліції молодіжних організацій на підтримку Юлії Тимошенко.

"Така коаліція має стати демонстрацією того, що молодіжний рух в Україні не може буде монополізований однією молодіжною структурою, навіть якщо її патронує особисто міністр у справах молоді та спорту", - говориться в прес-релізі.

На думку членів "Батьківщини молодої" участь в організації помпезного з'їзду молодіжної організації Народного Союзу "Наша Україна" багатьох чиновників "демонструє суперечність між заявами президента Ющенка про незастосування адміністративного ресурсу та непідтримку владою жодної політичної сили і практичними діями представників влади".

"Свого часу, призначаючи Юлію Тимошенко прем'єр-міністром України Віктор Ющенко вимагав від неї відмовитися від членства в партії "Батьківщина", а тепер міністри уряду Єханурова беруть активну участь у розбудові молодіжного осередку партії влади", - відзначає новостворена організація.

Як повідомив новообраний Голова організації Віктор Таран (на фото): - „однією з найголовіших цілей та поточним завданням організації є формування молодіжних структур, що могли б суттєво допомогти як партії „Батьківщина”, так і Блоку Юлії Тимошенко в цілому, бути тією політичною силою, що користуватиметься найбільшою популярністю серед молодих виборців вже в 2006 році. Причому як на Заході так і на Сході. Також, серед найближчих планів – ініціювання потужної молодіжної коаліції в підтримку Блоку Юлії Тимошенко на виборах 2006 року, проведення молодіжних заходів та реалізація проектів і програм направлених на висвітлення позиції і програми блоку та його лідерів у першу чергу серед молоді, а також допомога молодими активістами у роботі з усіма верствами населення, адже відомо, що саме молодь є рушієм суспільних змін !”


P.S. www.fri.net.ua :
Обрав з'їзд і заступників Голови організації. всього їх 10, серед них як відомі, так і невідомі в молодіжному громадському житті України люди. Наприклад, Андрій Шекета, член Ради Старійшин ФРІ, помічник ректора УжНУ, керівник ОСС цього ж ВНЗ.
Але чому так багато заступників, що це за лідери, які плани в організації надалі і в найближчий час, яка позиція партії щодо розбудови молодіжного крила, окремих політиків - О.Турчинова, А.Шкіля і звісно Ю.Тимошенко ? На ці, та багато інших питань "Вільний Молодіжний Портал" сподівається отримати відповіді у найближчий час !


Bookmark and Share