Створене молодіжне крило партії Віктора Ющенка


На з’їзд молодіжного крила партії Віктора Ющенка – Всеукраїнської громадської організації "Молодіжний Союз Наша Україна" прибули півтори тисячі молодих людей із усіх 27 регіонів України. У роботі з’їзду взяли участь члени Президії Ради партії "Наша Україна": голова оргкомітету форуму, міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко, голова Центрального виконкому партії Микола Катеринчук, народний депутат Борис Беспалий і голова Житомирської обласної організації "Нашої України", губернатор області Павло Жебрівський.

Виступаючи перед учасниками з'їзду, Микола Катеринчук привітав їх з початком діяльності "Молодіжного Союзу Наша Україна" і побажав плідної роботи. "Головне питання, яке стоїть сьогодні перед владою, – це кадрове оновлення. "Молодіжний Союз Наша Україна" – це кадровий резерв, якій повинен прийти на зміну в усі ешелони влади, аж до місцевого самоврядування. Тому партія "Наша Україна" буде робити все, щоб ви стали справжніми політиками", – зазначив Микола Катеринчук.

"Від вашої активності значною мірою залежить результат виборів. Деструктивні комуністичні сили намагаються активізувати людей похилого віку. Тому ми повинні активізувати молодь, щоб вона голосувала на виборах. "Молодіжний Союз" має бути авангардом виборів, і ми будемо робити все, щоб залучати вас до виборчого процесу", - наголосив голова виконкому "Нашої України".

Наприкінці свого виступу він процитував Уїнстона Черчіля: "Якщо ми почнемо думати про минуле, то можемо втратити майбутнє". "З вашою допомогою ми його не втратимо", – заявив Микола Катеринчук.

З'їзд затвердив Статут організації, обрав її Раду, до якої увійшли 45 осіб, та Контрольно-ревізійну комісію з 13-ти осіб.

P.S. від порталу:
Також рада обрала Президію організації у складі 7 чол. Зокрема, крім Голови та Заступників, до її складу входять - Андрій Фіщук (Донеччина), Сергій Мороз (Київ), Руслан Годований (Житомирщина) і Степан Барна (Тернопільщина).


Bookmark and Share