Пластовий захід "Свято Весни" який відбувався 25-26 травня


25-26 травня відбулось Свято Весни – Свято Героїв ММО «Станиця Рівне – Пласту – НСОУ». Цьогорічне Свято Весни було приурочене Святу Героїв, яке традиційно відзначається наприкінці травня. Саме Свято відбувалось поблизу с. Олександрія, де у 1928 році відбулась Перша Пластова Зустріч на Волині.

25-26 травня відбулось Свято Весни – Свято Героїв ММО «Станиця Рівне – Пласту – НСОУ»
Цьогорічне Свято Весни було приурочене Святу Героїв, яке традиційно відзначається наприкінці травня. Саме Свято відбувалось поблизу  с. Олександрія, де у 1928 році відбулась Перша Пластова Зустріч на Волині.
На відкриття таборового сезону приїхало понад 50 пластунів та пластунок з Рівного.
Щодо застережень з приводу погоди, яка, здається, не зовсім сприяла таборуванню, то можна лише сказати:“Погоду на таборі творять учасники”. Це довели власним прикладом ті, хто таки приїхав на захід, та впродовж двох днів насолоджувався перебуванням у пластовому товаристві.

Большой выбор аксессуаров для ресторанов на сайте наших партнеров mriyae.com.ua, советуем обратить внимание на шторы для ресторанов которые отличаются высоким качеством пошива.
У суботу після заїзду всіх учасників відбулося урочисте відкриття Свята Весни-Свята Героїв. Багатьом пластунам воно запам’ятається тим, що саме тоді їх іменували пластунами-прихильниками, а декотрих навіть прийняли до куреня. Після відкриття на учасників чекав змаг, у якому всяло участь7 команд. Юнацтво з усіх сил намагалось довести, що вони знають історію Пласту, вміють в’язати вузли, спроможні надати першу медичну допомогу, є вправними на переправах, спритними під час подолання смуги перешкод та здатні подати руку допомоги у тяжку хвилину. Після обіду відбулись активітети, під час яких юнацтво мало змогу побавитись у фрізбі, помайструвати, поплавати на байдарках та завдяки пластунам-сеньйорам поринути у далекий 1928, коли на території цьогорічного Свята відбулась одна з найважливіших подій з Історії Пласту на Волині, з часу якої пройшло рівно 85 років. 
Згодом лісом рознісся веселий спів – лунали пластові, народні та повстанські пісні. Ввечері всі насолоджувались імпрезами, забавами та першими у цьому році таборовими листами.
У неділю вранці всі мали спільну молебень, після якої продовжились цікаві активітети. Закриття подарувало окрузі нових пластунів учасників. Ще раз вітаємо їх з досягненням однієї з вершин на їх пластовому шляху.
Надіємось, цьогорічне Свято Весни запам’ятається всім “Сергійком-куховарочкою”, надзвичайними імпрезами, веселими ватрами,захоплюючим змагом, смачними стравами, цікавими активітетами та теплими обіймами пластових друзів.  Їм на зашкоді не стали навіть численні хмари (комарів), яких цього року було цілком достатньо.
Організатори заходу висловлюють подяку Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, за підтримки якого відбувся захід.

29.05.2013

Bookmark and Share