Третя щорічна літня дебатна школа 2-8 серпня 2013 року!


7 незабутніх, теплих, сонячних днів у чудовій компанії досвідчених і не дуже дебатерів, професіональних тренерів, теплого моря, гарного настрою і душевних вечорів : )

ЛДШ 2013розрахована на тих, хто за тиждень часу бажає отримати нові знання з дебатів, ораторської майстерності та технологій публічного виступу, менеджменту дебатних проектів, створенню та розвитку дебатних клубів, стратегічного планування, і головне, PR-технологіям.

Основні навчальні блоки, що представлені на Школі:

Вступ до гри дебати - для новачків будуть проведені тренінги з правил, аргументації, відбиття, після яких вони зможуть зіграти в парах з досвідченими гравцями та дізнатися секрети успішних виступів та «міцних» аргументів.

Дебатне суддівство – досвідчені українські та російські судді будуть ділитися досвідом справедливого та якісного суддівства. Отриману інформацію учасники перевірять на практиці протягом турніру. Теперішні та майбутні керівники дебатних клубів отримають інформацію про те, як покращити його діяльність, а також методичний посібник.

Нáвички публічних виступів – учасники разом з досвідченим тренером будуть вивчати психологічні аспекти якісного виступу, як не тремтіти протягом виступів і говорити так, що б тобі вірили.

Взаємодія з засобами масової інформації – учасники дізнаються про те, як функціонують ЗМІ і як написати якісний прес-анонс, зробити так, що б журналісти хотіли повертатись на заходи організації знов і знов. Після теоретичної частини, учасники буду писати прес-анонси власноруч.

Інформаційна компанія серед молоді – експерти з учасниками будуть аналізувати принципи побудови якісної інформаційної компанії дебатним осередкам для популяризації руху серед молоді. Будуть розглянуті існуючи зараз кейси, та опрацьовувана стратегія на наступний рік.

Цьому не навчать в університеті!

Весела розважальна вечірня програма нікого не залишить байдужим. Готуйтесь до тематичних вечірок.

Місце проведення:база відпочинку "Дача", вул. Лиманська, 10, курорт Затока, Одеська обл., Україна.

Дата проведення: 2-8 серпня 2013.

Орг.внесок: 590 гривень (проживання у 4-місному номері), 790 гривень (проживання у 2-місному номері), покриває проживання, 2-разове харчування (обід та вечеря), тренувальну та розважальну програму, методичні матеріали.

Для участі у Школі необхідна попередня реєстрація. Її можна пройти за цим посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dF9YbjRlU0lsZ08yNXg....

Заявки приймаються включно до 15 липня 2013 року. Відбір триватиме до 16 липня.

Літня Дебатна Школа 2013 – це 70 молодих, ерудованих, освідчених та амбіційних молодих людей; це 3 моря – море знань, море друзів і Чорне море ;)

Не зволікайте! Проведіть літо з користю та наповніть життя спогадами, які залишаться з Вами назавжди.

Контактна інформація:

068 255-75-91 Анна
093 28-65-883 Діана
063 07-968-07 – Олена
Детальна інформація:

fdu-ukraine.org
vk.com/sds_2013

Ваше прізвище та ім`я: 
Тарабанчук Сергей
ВМГО "ФДУ"

Bookmark and Share