Англомовний табір Крок за кроком


07/23/2013 17:58
Міжнародна молодіжна організація «AIESECу Львові» організовує щорічний освітньо-соціальний проект для дітей шкільного віку «Крок за кроком». Протягом всього літа учні матимуть змогу відвідувати заняття, які проводитимуть волонтери-іноземці з таких країн як Мексика, Китай, Туніс, Туреччина, Бразилія та ін.

Міжнародна молодіжна організація «AIESECу Львові» організовує щорічний освітньо-соціальний проект для дітей шкільного віку «Крок за кроком». Протягом всього літа учні матимуть змогу відвідувати заняття, які проводитимуть волонтери-іноземці з таких країн як Мексика, Китай, Туніс, Туреччина, Бразилія та ін. Волонтери – це молодь, яка зможе зацікавити учнів і розказати їм багато цікавого, зруйнувати стереотипи і відкрити новий дивовижний світ.
Під час занять учні зможуть покращити навички спілкування англійською мовою, розширити свій кругозір вивчаючи різноманітні культури світу. Волонтери проводитимуть тренінги на тему лідерства, проблем вибору майбутньої професії, соціальних та екологічних проблем України та світу. Вони представлятимуть культуру і традиції своєї країни. Також у рамках проекту буде організоване цікаве дозвілля для дітей у вигляді ігор, пікніків, екскурсій.
.
Також є можливість стати приймаючою сім’єю для одного з волонтерів. У цьому випадку заняття будуть безкоштовні.
Для реєстраціїзаходьте на сайт http://lviv.aiesec.ua/
Або звертайтесь до керівника проекту Мар'яни за телефоном(093) 77 56 758

AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем, проводить активну діяльність у цьому напрямку впродовж більш ніж 60 років з моменту заснування. Представлена в 113 країнах світу, організація об’єднує 86 тисяч студентів в 2400 університетах та керована молоддю, що цікавиться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

Д Аліса
AIESEC

Bookmark and Share