Молодіжні новини із Західної України


ІВАНО-ФРАНКІВЩИНА: У МІСТІ ДОЛИНІ УЧАСНИКИ ФОРУМУ “МОЛОДЬ ПРИКАРПАТТЯ ОБИРАЄ МАЙБУТНЄ” ВЧАТЬСЯ КУЛЬТИВУВАТИ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ:

20-22 жовтня на базі лікувально-оздоровчого комплексу “Карпати”, що в місті Долині Івано-Франківської області проводиться обласний форум “Молодь Прикарпаття обирає здорове майбутнє”, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Учасниками молодіжного зібрання з пропаганди та поширення методу “рівний-рівному” щодо культивування здорового способу життя є понад 160 підлітків-інструкторів та 20 педагогів-тренерів з усіх районів і міст області.
У програмі форуму – виставка учнівських робіт “Молодій Україні – здорове майбутнє”, тренінгові заняття, конкурси соціальної реклами, молодіжних проектів тощо.
Організаторами форуму виступили управління освіти і науки та головне управління у справах сім’ї та молоді Івано-Франківської облдержадміністрації за підтримки Представництва ООН в Україні, Товариства Червоного Хреста в області, обласних організацій УНП та Партії Зелених України.

НА БУКОВИНІ ЗАПРОВАДЖЕНО МОБІЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

Центр соціального партнерства у Чернівецькій області розпочав проведення мобільних консультацій для неурядових організацій у районах області. Першу таку виїзну консультацію проведено у Новодністровську, – повідомила 20 жовтня Західну інформаційну корпорацію прес-служба ЦСП.
Консультації надавалися неурядовим організаціям соціального спрямування, представникам органів місцевого самоврядування та самоорганізації населення, освітніх закладів. Учасники консультацій цікавилися у фахівців Центру принципами та порядком реєстрації громадських організацій, формалізацією стосунків у шкільних парламентах чи учнівських радах.
Можливістю безкоштовної фахової юридичної консультації скористалися представники Новодністровська та Сокирян. Захід проводився за сприяння Новодністровської міської ради.

НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ СМЕРТНІСТЬ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ НАЙВИЩА В УКРАЇНІ:
“Показник смертності дітей віком до 1 року на Прикарпатті, на жаль, найвищий в Україні. З початку року померло 152 дитини, що на 41 немовля більше, ніж за відповідний період минулого року”, – зауважив 21 жовтня під час засідання колегії Івано-Франківської облдержадміністрації начальник управління охорони здоров’я Любомир Бойчук. Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Найбільше дитячих смертей у Долинському, Косівському районах та місті Івано-Франківську. В області померло 11,6% новонароджених у цьому році. А всього народилося, як про це стверджував голова ОДА Роман Ткач, 11 266 діточок. За його ж словами, в області 15 165 вагітних жінок.
Довідка ЗІКу.
До 40% вагітних жінок області роблять аборти.
Bookmark and Share