Новий рівень організації учбового процесу: Instudies.com


Плутанина в розкладі, новини, про які дізнаєшся запізно, учбові матеріалі, на пошук яких витрачаються години - звичні супутники студентського життя на пострадянському просторі. Однак така ситуація значно гальмує навчальний процес, тому в багатьох ВНЗ Європи та США створені мережі, що дозволяють ефективно орієнтуватися в учбовому процесі.

Для успішної оранізації академічної мережі необхіден сервіс, що створений виключно для учбових цілей - така думка прийшла в голову розробникам сайту instudies.com.

Пройшовши чимало етапів розвитку, сьогодні портал дозволяє будь-якому студенту абсолютно безкоштовно використовувати ряд корисних інструментів для навчання, а саме:

- створювати будь-яку кількість навчальних груп
- зберігати матеріали, ділитися інформацією і обговорювати нагальні питання
- фіксувати завдання і терміни їх виконання
- вести розклад занять і подій з можливістю редагування в реальному часі
- підтримувати зв'язок з викладачами через електронну скриньку групи

Більше того, з вересня всі ці функції доступні як групам, так і окремим студентам, а також викладачам.

Творці instudies ставлять перед собою амбітні цілі: не лише пришвидшити комунікативні процеси, що відбуваються між студентами, але й вплинути на модернізацією всієї системи освіти. Сучасне життя нерозривно пов'язане з інтернетом, і недооцінювання цього простору в академічному середовищі гальмує інноваційні процеси."Ми робимо Instudies для того, щоб зрушити інститут освіти з мертвої точки. Хочемо, щоб вчитися знову стало модно і престижно, щоб люди перестали скачувати і були захоплені навчанням, щоб освіта була сучасним, а не віддавало нафталіном" - каже Єгор Горєв, один з розробників проекту.

Великий плюс платформи в тому, що для використання тих бонусів, що вона надає, не потрібно чекати хорошого настрою ні від керівництва країни, ні від пердставників ВНЗ. Інструментарій instudies спеціально розроблений для того, щоб кожен зацікавлений міг сам почати включення своєї групи в академічну соціальну мережу, тому вплив на систему освіту здійснюватиметься не "згори", а "знизу", людьми, що знаходяться всередені учбових практик. Приєднатися до проекту дуже просто: потрібно зареєструватися на сайті instudies.com і позбавитися численних проблем вже сьогодні.

Катерина Таранова
instudies.com

Bookmark and Share