Опалення заміського будинку: поради та відповіді


Заміська нерухомість України знову в ціні . Тільки лише в одній Київській області ринок піднявся на 11% з початку року. Що вже говорити про Російської Федерації. Так, Московська область, Ленінградська та інші великі регіони показують чудовий зростання цін і обсягів продажів заміських будинків. На цьому тлі особливо гостро стає питання опалення об'єктів житлової нерухомості. Як відомо, опалення заміського будинкузавжди є завданням першочергової перед заселенням. Обрати для себе ідеальний варіант з опаленням можна на сайті інтернет-магазина Єтті - etti.com.ua, це говоримо з власного досвіду.
Вибір системи опалення залежить від площі будинку, а так само наявності комунікацій дозволяють вибирати тип обігріву: газ ( водяні теплі підлоги, батареї), електрика (плівкові та кабельні теплі підлоги, конвектори), тверде паливо (пелети, дрова), рідке паливо (дизель), температура навколишнього середовища (тепловий насос). У будь-якої системи опалення є свої плюси і мінуси, ідеального варіанту, на жаль, не існує. Опалюють приміщення зазвичай за допомогою батарей або теплих підлог, причому теплі підлоги вважаються більш економічними і комфортними (так як нагріте батареями і конвекторами повітря відразу піднімається до стелі, а теплі підлоги нагрівають безпосередньо простір в якому ми знаходимося, в результаті енергії витрачається менше).
Яку б систему опалення ви не вибрали, вирішальне значення матиме якісна теплоізоляція будинку. В ідеальному світі, де тепловтрати через стіни і дах прагнули б до нуля - будинок можна було б опалювати звичайної стоваттной лампочкою. Одним словом, вибір за Вами, панове .

Bookmark and Share