Молодіжний форум JCI Youth “HRToday” (07/12/2013)


11/08/2013 11:32
12/07/2013 12:00
Найочікуваніша подія цієї зими – Молодіжний форум JCI Youth “HRToday”, який присвячений професійному розвитку молодих спеціалістів у сфері HR менеджменту. Основною метою заходу є надання теоретичних знань та практичних навичок у даній сфері. Захід проводиться за підтримки найуспішніших менеджерів у сфері HR, які поділяться своїм досвідом та професійними уміннями.

Найочікуваніша подія цієї зими – Молодіжний форум JCI Youth “HRToday”, який присвячений професійному розвитку молодих спеціалістів у сфері HR менеджменту. Основною метою заходу є надання теоретичних знань та практичних навичок у даній сфері.

Захід проводиться за підтримки найуспішніших менеджерів у сфері HR, які поділяться своїм досвідом та професійними уміннями.
На форумі ви зможете не просто ознайомитись, а самостійно пройти “ 7 кроків на шляху до успішного HR- менеджера”.

Кількість учасників: 50
Вартість участі:
100 грн. при сплаті до 1 грудня
150 грн. при сплаті до 7 грудня і в день проведення конференції
*Для членів JCI – 50 грн. (при сплаті до 1 грудня)
Деталі оплати реєстраційного внеску – після реєстрації.

Реєстрація: http://jciyouth.org/hrtoday/index.php/registration

Кар’єра не побудується сама - постійний пошук, нові знання, самовдосконалення- ось запорука успіху. Зробіть перший крок на шляху до Вашого професійного росту, а ми Вам у цьому допоможемо.
Якщо HR- це саме та сфера, в якій Ви хочете розвиватись і досягти висот, Вам набридли звичайні лекції і Ви хочете максимум практичних занять, хочете дізнатись більше про можливості розвитку кар’єри від провідних спеціалістів HR в Україні- наш форум саме для Вас. Найкращі спікери та їх досвід- це Ваш успіх у майбутньому! Пройдіть “ 7 кроків на шляху до успішного HR” за допомогою нашого Молодіжного форуму JCI Youth “HRToday”. Ваша кар’єра в Ваших руках!

Дата проведення: 7.12.2013 р. | 10:00-19:00
Організатор: Всесвітня федерація молодих лідерів та підприємців JCI Youth
Реєстрація: http://jciyouth.org/hrtoday/index.php/registration

З усіх питань звертайтесь до до:
Наумчук Анни
093-406-86-91
participant@jciyouth.org

Наумчук Анни
JCI Youth

Bookmark and Share