Українська вулиця


Протягом декількох годин члени Національного Альянсу розповсюджували на вулиці Пилипа Орлика плакати та листівки з інформацією про визначного українського діяча, ім’я якого носить вулиця, та його основні заслуги перед Україною. Також біля інформаційних постів велась безпосередня просвітницька робота з жителями та перехожими.

За словами організаторів, „дуже часто ми можемо спостерігати ситуацію, коли жителі тих чи інших вулиць названих на честь великих українців майже нічого не знають про даних осіб. Тому Національний Альянс поставив собі за мету змінити цю ситуацію”.

Так, першою вулицею у Києві було обрано вулицю Пилипа Орлика, видатного гетьмана України, продовжувача справи Мазепи, завдяки котрому наша держава зробила великий крок до незалежності та до Європи. Треба зазначити, що Пилип Орлик був творцем визначного політичного документу – Конституції, в якому знайшли яскраве відображення тогочасні ідеали Української Нації. Дана Конституція стала першою Конституцією у Європі та загалом у світі.

Акція проводиться в рамках всеукраїнської кампанії Національного Альянсу „Українська вулиця”, котра була розпочата у травні цього року і передбачає проведення ряду подібних інформаційних заходів та поширення тематичної друкованої продукції в усіх містах України. Подібні акції вже відбулися в ряді регіонів.

Організатори заходу запевняють, що вулиця Пилипи Орлика є першою, але далеко не останньою в їхньому списку.Bookmark and Share