Концерт-медитація «Купання в Звуках Ґонґу»


«Купання в Звуках Ґонґу» - це купання в абсолютному звуці обертонів. Живе звучання Гонгу стирає навколо нас всі інші звуки і ми поринаємо в надзвичайний бурхливий океан вібрацій. Звуки Гонгу проходять крізь усе наше тіло. Вони несуть в собі лише безмежну абсолютну любов і найчистішу радість.

Ґонґ-купання - протяжний і глибокий «масаж» звуком, що налаштовує ментальне, емоційне і фізичне тіло в абсолютний резонанс. Зазвичай під час Ґонґ-купання ми лежимо на спині і до нас долинають звуки Ґонґу, які пронизують всю нашу нервову систему, відкриваючи, звільняючи і заново заряджаючи наш розум, тіло і душу новою енергією. Перші удари в Ґонґ дають нам можливість звільнитися від постійного стану контролю і звичайного буденного мислення. Негативні емоції і постійний хаос зупиняється, усувається зацикленість та опір думок, відновлюються початкові вібрації усього тіла і внутрішніх органів, наше Єство вивільняється і входить в гармонійний резонанс з всесвітом.
Із звуками Ґонґу та інших архаїчних інструментів, Ви отримуєте можливість пізнати безмежну радість, вивільнити творчу енергію, зануритись в дивовижний світ холістичного звучання, кожною своєю частинкою відчути його оздоровлюючий та розслаблюючий ефект, гармонійно поєднати воєдино своє тіло, розум, душу.

Проводить:
Андрій Сутуґінас (Вільнюс, Литва) - Ґонґ-майстер, звукотерапевт, член Міжнародної асоціації звукотерапевтів, засновник і керівник «Театра звуку», педагог.
Веб-сайт: http://gong.lt
Відео: http://vk.com/gonglviv

Під час сесії використовуються наступні архаїчні інстументи: планетарні і симфонічні Ґонґи, тибетські чаші, кришталеві (кварцові) чаші, окарини, сансули, шруті, конхи та інші.

Приходьте на унікальний і незабутній концерт-медитацію!

Дата: 08.07.2014 р.
Час: 19.00 - 22.00 год.
Місце: м. Львів, вул. Леся Курбаса, 3. Академічний Театр ім. Леся Курбаса.
Вартість: Оплата включно до 07.07 - 150 грн., в день проведення - 200 грн.
Якщо у Вас День Народження між 05.07-08.07 – Участь безкоштовно!

Для участі необхідно обов'язково заповнити анкету ( http://tinyurl.com/mjembfb )
та зробити передоплату для отримання знижки.

Ми повертаємо кошти за будь-яку подію, організовану ТЦ «ТОТЕМ», що Вам не сподобалась.

Довідка: 067-670-5028; 063-241-1812 Станіслав Єкімов
ВКонтакті: http://vk.com/gonglviv
Веб-сайт: www.totem.org.ua

Ваше прізвище та ім`я: 
Станіслав Єкімов
ТЦ «ТОТЕМ»

Bookmark and Share