«Вайвейшн. В пошуках себе», з Системними розстановками


10/11/2014 14:00
10/12/2014 21:00
На даному тренінгу: Як визначити своє життєве призначення? Як краще розуміти свою справжню природу? Як зрозуміти те, для чого ми народилися, для чого живемо і що робити у своєму житті? Як знайти своє покликання, свій шлях у житті? Що нам заважає визначити своє життєве призначення і як це подолати? Як краще вибрати свою сферу, свою справу, що приносить повне задоволення? Як зрозуміти, що це дійсно ВАШ шлях?

Тренінг-Центр «ТОТЕМ» презентує:
«Вайвейшн. В пошуках себе»,
з Системними розстановками
м. Львів 11-12.10.2014

Вайвейшн (Vivation) - дозволяє через усвідомлене дихання покращити емоційний і фізичний стан здоров’я, підвищити в собі енергетичний потенціал, відчути радість від життя.
Без їжі та води людина може прожити декілька днів, без повітря - декілька хвилин. Дихання надзвичайно важливе для життя. Навчившись правильно дихати, Ви вдосконалюєте в собі вміння володіти своїм розумом і духом, значно підвищуєте свій енергетичний потенціал і підтримуєте його у високому життєвому тонусі.
Вайвейшн походить від латинського vivo – живу. Головною особливістю методу є не лише вивільнення емоцій, як це пропонується в класичному ребефінгу чи холотропному диханні, а усвідомлення та прийняття витіснених у підсвідоме структур, таких як: комплекси, конфлікти, стреси, блоки, шаблони, імпринти, стереотипи, прив’язки.

Системні (родові) розстановки за методом Берта Хеллінгера - це ефективний метод, що дозволяє просто і наочно показати суть проблеми, швидко і точно виявити її корінь, усунути причини, які прив'язують людину до певних відносин, психологічної, наркотичної, фінансової чи іншої залежності, обмежень свободи дій тощо.

На даному тренінгу: Як визначити своє життєве призначення? Як краще розуміти свою справжню природу? Як зрозуміти те, для чого ми народилися, для чого живемо і що робити у своєму житті? Як знайти своє покликання, свій шлях у житті? Що нам заважає визначити своє життєве призначення і як це подолати? Як краще вибрати свою сферу, свою справу, що приносить повне задоволення? Як зрозуміти, що це дійсно ВАШ шлях?

Вайвейшн дає можливість:
- звільнитись від внутрішніх блоків, комплексів, шаблонів, стереотипів, прив’язок
- оздоровити організм, підвищити життєвий тонус
- гармонізувати стосунки
- зняти напругу, стрес
- позбутись шкідливих звичок, безсоння
- покращити своє матеріальне становище
- вдосконалити володіння власними емоціями та тілом
- здобути навик контролю та перерозподілу енергій для досягнення життєвих цілей
- довідатись, що відбувається з Вами, знайти ефективне рішення у Вашій ситуації, та прийти до ясності і позитивних змін у житті.

Коли людина стає повновладним господарем свого дихання, вона поступово змінює відношення до життя, і вивільняє приховані енергетичні запаси. Природна гармонія дихання невіддільно пов’язана з внутрішнім спокоєм, цілісністю та гармонією. Іншими словами, Ви зможете почати трансформацію фізичних і психічних перетворень у собі.
Приходьте на унікальний тренінг - синтез практики розстановок по Берту Хеллінгеру та Вайвейшн!

Ведучі тренінгу:
Михайло Простаков (м. Одеса) – інструктор Інтегративного дихання Вайвейшн, член Української Спілки Психотерапевтів, практикуючий психолог, сертифікований фахівець з позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та психосоматичної медицини, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, www.prostakov.org

Станіслав Єкімов (м. Львів) – спеціалізація «Психосоматика» (Московський Гештальт Інститут), керівник тренінгового центру «ТОТЕМ», www.totem.org.ua

Дати проведення: 11-12.10.2014 р.
Час: 14.00 - 21.00 год.
Місце: м. Львів, вул. Тарнавського, 106а. Фітнес-Центр «Санте» http://sauna-sante.lviv.ua
Додатково для бажаючих: У неділю – вечірня сауна.

Умови участі за два дні:
Оплата включно до 06.10.2014 - 400 грн., до дня проведення - 500 грн., в день проведення - 600 грн. Приведіть друзів - і отримайте мінус 100 грн. за кожного (при умові участі друга в перший раз та навіть після оплати).
Можлива участь лише на один день (половина вартості), проте для глибиннішого досвіду рекомендується повних два дні.
Для учасників з інших міст - допомога з поселенням. У вартість входить кава-брейк.
Якщо у Вас День Народження в межах 29.09-12.10 – Візьміть участь безкоштовно!

Для участі в тренінгу ОБОВ’ЯЗКОВО заповніть АНКЕТУ (http://tinyurl.com/bne7hun)
та зробіть передоплату для отримання знижки.

Ми повертаємо кошти за будь-який тренінг, організований ТЦ «ТОТЕМ», що Вам не сподобався.

Довідка: 067-670-5028; 063-241-1812 Станіслав Єкімов
ВКонтакті: http://vk.com/vivationlviv
Веб-сайт: www.totem.org.ua

Станіслав Єкімов
ТЦ «ТОТЕМ»

Bookmark and Share