ВІВАТ МЕЦЕНАТСТВУ!!!


Все для втамування інформаційного голоду підростаючого покоління, який, особливо в провінції, сягає масштабів інформаційного голодомору...
І, як свідчить практика, добро воздається сторицею – на днях для Київської міської організації „ФРІ” благодійником було подаровано багато цінних книг, на загальну суму близько 300 (!) гривень!!!
Свідомий громадянин України, п. Павло Дзіковський, зателефонувавши до Київської „ФРІ”, люб’язно повідомив, що частину з особистої бібліотеки та частину куплених за власний кошт книг хоче подарувати підростаючому поколінню молодих українців, і, дізнавшись про роботу Фундації у цій справі, довіряє нам розповсюдити ці книги по бібліотеках нашої Батьківщини.
Серед подарованих паном Дзіковським книг чи не всі дуже солідні та авторитетні видання: тут і „Дух нашої давнини” Донцова, і збірка есеїв Гадамера, і збірка творів Михайла Коцюбинського, антології „Мислителі Німецького Романтизму” та навіть кілька примірників цінного культурологічного часопису „Ї”!
Частину з подарованих паном Павлом книг Фундація передасть спаленій Полтавській бібліотеці, аби гарним прикладом наштовхнути й інших громадян та організації до меценатської ініціативи на благо освіти молоді.

P. S. Сподіваємося, що вчинок Павла Дзіковського наштовхне й інших громадян, яким небайдужа просвіта молоді, а також людей, які пов’язані з видавничою справою сприяти ініціативі ФРІ по підтримці українських бібліотек.Bookmark and Share