«ТАНТРА з Андрієм Любарським»


11/22/2014 14:00
11/23/2014 21:00
«ТАНТРА» - це практичні методи, що дозволяють пізнати себе глибинніше в любові, абсолютній радості та свободі. А також якісно розкритись в стосунках через пошук гармонії між собою та партнером. Серце людини – неосяжний всесвіт. Все у ньому починається з любові. Тантра розширює і вивільняє свідомість, роблячи єдиним гармонійним простором існування чоловічого та жіночого начала, відкриває нам основні цілі нашого життя: глибинну любов, абсолютну радість, безмежну свободу та здоров’я.

Тренінг-Центр «ТОТЕМ» презентує: «ТАНТРА з Андрієм Любарським» м. Львів 22-23.11.2014 «ТАНТРА» - це практичні методи, що дозволяють пізнати себе глибинніше в любові, абсолютній радості та свободі. А також якісно розкритись в стосунках через пошук гармонії між собою та партнером. Серце людини – неосяжний всесвіт. Все у ньому починається з любові. Тантра розширює і вивільняє свідомість, роблячи єдиним гармонійним простором існування чоловічого та жіночого начала, відкриває нам основні цілі нашого життя: глибинну любов, абсолютну радість, безмежну свободу та здоров’я. Даний тренінг поєднує практичний досвід сексології, психології, тантричних і авторських практик, що оптимально підходять для людей з різними рівнями фізичної, сексуальної та психоемоційної підготовки, і які є максимально адаптовані для соціуму, що, в результаті, дозволяє позбутися своїх страхів, стереотипів, шаблонів, ілюзій, сексуальних комплексів та згармонізувати відносини.
Многие интересуются где заработать? Советуем обратить внимание на дневник одного из инрвесторов - и его советы куда вложить деньги для чайников. На самом деле у человека получается зарабатывать в интернете.
Тренінг дає можливість: - навчитись давати та приймати любов; - позбутися ревнощів та контролю партнера; - відчути своє тіло у поєднанні з партнером; - полюбити себе та побачити божественне у партнері; - звільнитися від негативної пам’яті з минулого і страху перед новими стосунками; - очистити і оновити енергетичні центри та звільнити їх від можливих блоків; - знайти образ вашої половинки та запросити її у своє життя; - позбутись оціночного мислення, шаблонності поведінки; - розвинути свою сексуальність, творчість, любов; - навчитися керувати сексуальною енергією. Визначаючи сексуальний аспект, інформуємо, що на нашому тренінгу робота не доходить до сексуальних відносин. Участь можуть брати одружені та неодружені пари, самотні і ті, що шукають свого супутника життя. Ведучий тренінгу: Андрій Любарський (Крим) - головний сексопатолог Міністерства Охорони Здоров’я Криму, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії (досвід роботи понад 22 роки), психотерапевт, автор понад 200 публікацій, член Української Спілки Психологів (УСП), член Євро-Азійської Спілки психологів, тантрист. Тантричні школи Хома та Мукті (Бразилія), Маріо та Гаї (Франція), Володимира Іванчикова (Росія), Олексія Шелякова (Росія),  Дати: 22-23.11.2014 р. Час: 14.00-21.00 год. Місце: м. Львів, вул. Тарнавського, 106а. Фітнес-Центр «Санте» Додатково для бажаючих: У неділю – вечірня Тантрична сауна. Умови участі за два дні: Оплата включно до 17.11.2014 - 400 грн., до дня проведення - 500 грн., в день реєстрації - 600 грн. Приведіть друзів - і отримайте 100 грн. за кожного (при умові участі друга в перший раз та навіть після оплати). Можлива участь лише на один день (половина вартості), проте для глибиннішого досвіду рекомендується повних два дні. Для учасників з інших міст - допомога з поселенням. У вартість входить кава-чай-печеньки. Якщо у Вас День Народження в межах 11.11-23.11 – Візьміть участь безкоштовно! Для участі в тренінгу ОБОВ’ЯЗКОВО заповніть АНКЕТУ  та зробіть передоплату для отримання знижки. Ми повертаємо кошти за будь-який тренінг, організований ТЦ «ТОТЕМ», що Вам не сподобався. Довідка: 067-670-5028; 063-241-1812 Станіслав Єкімов ВК Відгуки: http://vk.com/tantralviv Вебсайт: www.totem.org.ua

Станіслав Єкімов
ТЦ "ТОТЕМ"

Bookmark and Share