Горбаченко: молодіжні лідери "карту місцевості" не бачать


Наш гість, директор "Молодіжного правозахисного центру", розповів про організацію, що очолює: "Головна задача «Молодіжного правозахисного центру» - це робота з молодими людьми. Важливо, щоб людина ,яка звернулася в нашу організацію одержала конкретну допомогу. Зокрема це робота, що пов'язана з різного роду дискримінаціями. Це розробка проекту "Закону про захист від дискримінації". У даний момет це найважливіше для нас".

Пан Олександр поділився з кореспондентом "Молодіжної Правди" проблемами молодіжної організації.
"Проблем дуже багато: є визначений ряд вимоги які Європарламент пред'явив до України. Там є кілька параметрів щодо проблем дискримінації ,але в українському законодавстві багато з них не включені. Їх взагалі ніде немає. І над цим треба працювати. "

"Оснавна ціль на найближче майбутнє - це ратифікація з боку українскго Парламенту 12 протоколу до Міжнародної конвенції по захисту прав людини , розгляд на рівні Парламенту проекту трудового кодексу, що зараз у доробці. У цьому кодексі багато позитивного , а проект "висить" вже 3 роки. Ми прагнемо до того , щоб його розглянули в Парламенті і він був прийнятий." - наголосив Олександр Горбаченко.

Пан Олександр розповів кореспонденту "Молодіжної Правди" своє бачення того, в якому напрямі розвивається молодіжний рух в Україні: "Як такого єдиного сплаченого молодіжного руху в Україні немає! Є боротьба лідерів, є заангажовані організації. У всіх молодіжних організацій, що зараз існують, повинне виробитися розуміння того, що на державному рівні неповинні працювати тисячі маленьких організацій. Повинна бути єдина сила, що буде враховувати амбіції того або іншого лідера. І вже з такою силою працювати можна. Цю організацію повинний представляти єдиний молодіжний лідер.А зараз в Україні немає такого впливового лідера, є ті, котрі просто виявляють активність у роботі."

Наостанок ми поцікавилися думкою пана Олександра щодо роботи Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
"Я із симпатією відношуся до міністра Павленка, тому що він прекрасний молодіжний лідер, але по п`ятибальній системі я б йому поставив тверду "три ". Можу сказати, що робота Міністерства повинна ґрунтуватися на єдиній силі, тоді робота буде дуже ефективною. А якщо такої сили немає - те і продуктивної роботи Міністерства немає."

Ми вдячні пану Олександру, за те що він поділився своїми думками з читачами "Молодіжної Правди". Маємо надію, що коли пан Горбачекно набереться більше політичного досвіду, то й його радикальні погляди на деякі речі зміняться.Bookmark and Share