Тимошенко посперечалася з чегеваровцями і після вони заявили що продовжуватимуть


Лідер руху "Че Гевара" Сергій Киричук близько 10 хвилин дискутував з Юліою Тимошенко з питання перепродажу Комбінату. Він заявив, що продаж Криворжстали є злочином. Пані Тимошенко заявила, що вона так не вважає, за її словами "ціна, сплачена за Криворжсталь дуже гарна, і чекати з перепродажем не можна було, тому що ціна, заплачена потім, була б набагато нижча". Юлія Тимошенко не прийняла аргументи про те, що продаж проходить з порушеннями і заявила, що все пройшло законно. Про це кореспондентові "Молодіжної Правди" повідомила прес-служба МГО "Че Гевара".

Сергій Киричук запитав у Юлії Тимошенко як вона відноситися до проблеми необхідності деприватизации 58 підприємств приватизованих з порушенням законодавства - лідер БЮТ не відповіла на це питання і відмовилася взяти список підприємств.Сергій Киричук заявив, що "Че Гевара" продовжить акції протесту проти приватизації "Криворжсталі" і подасть у суд з вимогою визнати угоду недійсною, тому що сьогоднішній продаж пройшов з порушенням законодавства.

Також Че Гевара продовжить акцію "Деприватизація-2005" з вимогою повернути в держвласність 58 підприємств, що приватизовані з порушенням критерію 75 днів. "Мова йде саме про денаціоналізації, а не реприватизації - ми хочемо повернення без продажу кому-небудь " - говорить Сергій Киричук.Bookmark and Share