Хомутиннік: є дуже багато молодіжних питань, які треба вирішувати


«Зараз у нас більше політичних акцій, ми вимагаємо звільнення губернаторів тощо, тобто займаємося опозиційною діяльністю. А в ті часи, коли ми були при владі, тоді ми будували спортивні майданчики, проводили фестивалі творчої молоді, ми їх і зараз проводимо, фестивалі для молоді і для дітей, мистецькі, дитячі виставки, спортивні змагання» – так прокоментував пан Віталій діяльність Союзу молоді регіонів.

Наш кореспондент також звернувся до Віталія Хомутинніка, як до голови НРМОУ, з проханням висловити думку з приводу ідеї створення єдиної молодіжної платформи.

«Коли наближаються вибори, вигадують багато різних речей: головне, щоб ці ідеї були якомога гучніші, масштабніші, але не несли в собі ніякої конкретики, – зазначає молодий депутат. – Безумовно, зараз будуть говорити і про платформи, і про що завгодно, щоб переконати молодих виборців: «голосуйте за нас». «Взагалі, є дуже багато молодіжних питань, які треба вирішувати. А казати про платформи чи про що завгодно – просто робити гучні заяви».

«Як Ви взагалі оцінюєте діяльність Міністерства у справах молоді та спорту та діяльність Юрія Павленка зокрема?» – поставив запитання пану Віталію наш кореспондент.

«Я з повагою ставлюся до міністра, – відповідає Віталій Хомутиннік. – Спочатку я був при владі, він в опозиції, зараз, скажімо так, навпаки. Але в нас залишаються нормальні стосунки».

Щодо безпосередньої роботи міністра, пан Віталій вважає, що «йому не вистачає нормальної команди. Люди, які працюють з ним поруч – деякі заступники, керівники департаментів – не мають належних фахових якостей. Павленко нормальна людина, але, якщо він не зможе організувати роботу міністерства, зібрати добру команду, у нього не буде майбутнього. У такому випадку, я не бачу, щоб після виборів у нього була перспектива залишитися на цьому місці. На жаль. Тому що він, я вважаю, працює».

Наостанок Віталій Юрійович прокоментував лозунг «Дорогу молодим!»:

«Це заяложений вислів, який більш актуальний для людей старшого віку. Зазвичай вони часто так кажуть, хоча на практиці ніколи не виконують».

Виявилося, що з цією проблемою пан Віталій постійно стикається у Верховній Раді: «Чи не кожен каже тобі в очі, що «молодим у нас усюди дорога», а сам думає, де ж мене зупинити і посісти моє місце. Тому я вважаю, що людина, яка говорить такі слова, насправді не бажає, щоб вони справджувалися».Bookmark and Share