Київська "Наша Україна" очищається від "політичних туристів"


"Свого часу ми на Майдані зігрівали шахтарів, яких туди привозили для організації протестів. Тепер, попри неправдиві заяви колишніх однопартійців щодо своїх колег, ми допомагаємо їм не замерзнути під час їхньої піар-акції", – сказав журналістам голова Дніпровської районної організації "Нашої України" Олександр Сотников.

Як відомо, раніше кілька членів Київського міського осередку партії заявили про нібито недемократичність у столичній організації "Нашої України". Натомість "нашоукраїнці" наголошують, що скандальний вихід з партії під надуманим приводом – "старий фокус, коли люди, які не отримали від партійного членства особистих вигод чи задоволення власних амбіцій, починають виконувати чиєсь політичне замовлення". Олександр Сотников назвав дії колишніх партійців "продовженням скоординованих спроб дискредитувати "Нашу Україну".

"Б’ють тільки по сильному. Ми знаємо, що найближчим часом деякі сили спробують ініціювати в Києві ще кілька схожих псевдо-скандалів", - сказав він.

За словами Олександра Сотникова, "в будь-якій партії сьогодні знайдуться люди, чия політична біографія представляє собою "карту мандрів": такі кочують із партії в партію в пошуках особистих вигод". "У даному випадку скандал влаштували ті, хто розраховував на особисті дивіденди, зокрема, на гарантію місць у виборчих списках "Нашої України". Тепер партія очищається – це нормальний процес. А наближення виборів його прискорило", - наголосив лідер Дніпровського осередку "Нашої України".

В якості "приданого" молоді "нашоукраїнці" подарували перебіжчикам книгу Панаса Мирного "Повія".

Партійці зазначають, що зрозуміти, хто є замовником провокації, буде неважко. "Залишилося лише почекати, в яких саме партіях через деяких час спливуть ці "політичні туристи", - зазначив Олександр Сотников.

Bookmark and Share