Разом йдемо до мети: кожній сироті - житло!


Чинне законодавство України не дозволяє Сиротам одержати позачергово житло. З даного приводу організації мають намір звернутися до Суду з поданням адміністративного позову на неправомірні дії і бездіяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо недотримання чинного законодавства, яке захищає згадані питання незахищеної верстви населення - сиріт задля позитивного вирішення цього болючого питання, в інтересах сиріт.

Одним із напрямів вирішення цього питання є надання інвестиції, що дозволить збудувати житло для одних сиріт, а подальше будівництво житла для інших сиріт буде здійснюватися через частини виплат тих осіб, з числа дітей-сиріт, які вселилися у новозбудоване житло. В інтересах місцевої влади мало б бути виділення безоплатної земельної ділянки під забудову з розробкою плану проекту будинку. Але, всупереч Закону, міський голова і місцева влада не бажають подати руку допомоги сиротам, в яких зовсім відсутнє будь-яке житло.

Ось тому на сьогодні, дві громадські Організації об'єднують свої зусилля задля позитивного вирішення цього питання. Так, попереду досить буде перешкод і не зацікавлень з боку органів влади, адже корупція з кожним кроком процвітає й зростає. Це пояснюється численними зверненнями до органів Прокуратури, до Кабінету Міністрів України, до Міністерства сім'ї та молоді.

Сироти об'єдналися задля відстоювання й захисту власних законних інтересів і прав, свобод та гарантій, передбачені Конституцією України.

Контактний тел./факс (0352) 43-23-21, 8-097-5530820
E-mail: office_orphans@yahoo.com
brotherhood@orphans.utel.net.ua

Джерело: Братерство сиріт
www.civicua.org
Bookmark and Share