Таня Яцків очолила КПСС ! :-)))


Комітет був створений восени 2003 року як студентська ініціатива позапартійного характеру, що сформувалася “знизу”, а не “згори” з метою широкого представництва інтересів студентської громади у процесі впровадження студентського самоврядування та вироблення правових демократичних норм у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

У травні 2005 року Комітет як коаліція студентських громадських організацій та органів студентського самоврядування розширив рамки діяльності для проведення заходів, спрямованих на донесення ідеї та переваг студентського самоврядування до студентів Львівщини, підтримку існуючих студентських самоврядувань та ініціативних груп, які мають намір створити ОСС у рідній alma-mater, експертної та ресурсної допомоги, налагодження контактів ОСС регіону, держави та закордону, об’єднання зусиль для впливу на місцеві органи державної влади та самоврядування у питаннях, пов’язаних із студентами, а також прийняття законопроекту, який би надав реальні права та гарантії діяльності студентському самоврядуванню.

Контакти КПСС: тел. 8 097443-42-33, e-mail: kpss-lv@ukr.net, yatskiv_t@ukr.net

Ми вітаємо Тетяну Яцків з обранням головою Комітету підтримки студентського самоврядування Львівщини. Ми бажаємо Тетяні наснаги на цій не простій посаді. Сподіваємось що вона зможе внести значний вклад в розбудову студентського самоврядування.

Bookmark and Share