Студентське братство вимагає скасування реєстрації партії "Союз", ПСПУ та "Руського Блоку"


Такі висновки студентське об'єднання зробило після того, як їхня акція проти порушень українських законів російським Чорноморським Флотом у Севастополі спричинила агресію з боку прихильників зазначених партій.
Олег Яценко, голова ВМГО "Студентське братство":
- Вони вийшли виключно під російськими прапорами, вони закликали до зміни, абсолютно відкрито і відверто, територіальних меж України, тримали абсолютно відверто гасла "Крим - не Україна", ображали національну гідність. розпалювали міжнаціональну ворожнечу...

Олександр Свистунов, голова "Руського Блоку України" вбачає у діях Студентського братства політичне замовлення і не бачить нічого неприроднього у прагненні Севастопольців до союзу з Росією.

Олександр Свистунов, голова "Руського Блоку України":
- Это чисто политический заказ, разработаный определенными службами, финансируемый определенными деньгами. То, что люди как-то хотят видеть себя в союзе с другими государствами - это выбор. Это понятно, что они выступают в роли таких, что ли, раздражителей, чтоб потом орать на всю планету "вот, смотрите, как нас тут не ласково принимают". Не лезьте, где вас не любят и не знают и знать не хотят, и все будет в порядке!


Bookmark and Share