Фільм про Євромайдан побачили засуджені Рівненщини


Фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж» переглянули минулого тижня затримані та ув’язнені особи, а також працівники чотирьох пенітенціарних установ Рівненської області в рамках 11-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Так, 20 листопада представники РОГО «Комітет виборців України», що є регіональним партнером фестивалю на Рівненщині, відвідали з показами Рівненський слідчий ізолятор і Дубенську виховну колонію. А 21 листопада фільм побачили ув’язнені Городищенської та Катеринівської виправних колоній.

Після кожного з показів засуджені дискутували з головою правління Рівненського КВУ Олексієм Горецьким та регіональним координатором із зв’язків з громадськістю СекретаріатуУповноваженого Верховної Ради України з прав людини Вячеславом Свірцем про порушення прав людини, відображені у фільмі, і загалом висловлювали своє ставлення до доленосних подій у нашій державі, що відбулися впродовж останнього року.

Як виявилося, затримані та ув’язнені пенітенціарних установ досить добре поінформовані про ці події, регулярно стежать за ними і переживають за долю країни. А деякі в’язні Городищенської виправної колонії навіть висловили готовність захищати державу від агресора та воювати в зоні АТО. Якби їм лише дали таку можливість.
Ці покази відбулися за сприяння управління Державної пенітенціарної служби в Рівненській області, котрі також є партнерами фестивалю в нашому регіоні.

Нагадаємо, що загалом у період з 18 листопада по 10 грудня в рамках фестивалю на Рівненщині планується провести не менше 12 показів та обговорень фільмів у вищих навчальних закладах, коледжах, школах, бібліотеках, пенітенціарних установах області.
Кредиты от PeopleCredit предоставляются всем желающим, плюс дополнительные денежные подарки и не только.
Крім того, щодня впродовж 1-4 грудня проводитимуться відкриті безкоштовні покази для всіх бажаючих у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Початок цих показів о 17:00.

Серед фільмів, котрі планується показувати на Рівненщині цього року, крім кінострічки «Євромайдан. Чорновий монтаж», будуть ще «Помаранчева зима», «Пуссі проти Путіна», «Путінські ігри», «Амосов - Сторіччя» та інші.

Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУ

Ваше прізвище та ім`я: 
Святослав Дубов

Bookmark and Share