Українська армія чекає на 27 Тыс. новобранців


Тимчасово виконуючий обов’язки міністра оборони України Леонід ПОЛЯКОВ підписав наказ про призов 27 тис. новобранців у ході осінньої призовної кампанії до лав Збройних сил України. В Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, наказ підписано відповідно до Указу Президента України від 5 серпня 2005 року. Наказом передбачено звільнити у вересні-листопаді 2005 року в запас із лав ЗСУ солдатів і сержантів, призваних у квітні-травні та жовтні-листопаді 2004 року, а також матросів і старшин кораблів, суден і берегових частин бойового забезпечення Військово-Морських Сил ЗС України, призваних у жовтні-листопаді 2004 року.

У вересні-листопаді 2005 року на строкову військову службу призиватимуться громадяни України чоловічої статі 1980-1987 років народження.

6 серпня Президент України Віктор ЮЩЕНКО підписав Указ "Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов громадян України на строкову військову службу у вересні – листопаді 2005 року”, повідомив УНІАН.

Президент постановив звільнити у жовтні – листопаді 2005 року в запас зі Збройних сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань військовослужбовців, які відслужили встановлені строки строкової військової служби.

Разом з тим глава держави розпорядився призвати у вересні – листопаді 2005 року на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку, та громадян старшого призовного віку, які втратили право на відстрочку від призову, загальною кількістю 40 тис. 150 осіб, у тому числі до лав: ЗСУ- 27 тис. осіб; Служби безпеки України – 590; Державної прикордонної служби України – 4 тис.; Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України – 7 тис.; Державної спеціальної служби транспорту – 1 тис. 560.

Bookmark and Share