СТУДЕНТИ ПРОСЯТЬ УРЯД СПРЯМУВАТИ КОШТИ, ОТРИМАНІ ВІД ПОВТОРНОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ «КРИВОРІЖСТАЛІ», НА КРЕДИТУВАННЯ МОЛОДІЖНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА


“На відміну від переважної більшості інших шляхів використання надходжень від повторної приватизації «Криворіжсталі», які пропонуються зараз різними політичними силами, дана пропозиція, за умови її розумної реалізації, здатна забезпечити не лише розв’язання однієї з найгостріших соціальних проблем сучасної України, але й захист результатів праці кількох поколінь українців від поступового “проїдання” та знецінення внаслідок інфляції,” – говориться у студентському зверненні до Прем’єр-міністра.

Пропозиція В.Омельчука була озвучена ним вчора (26.10.2005) під час “круглого столу” «Молодіжне кредитування житла: шляхи вирішення проблеми» у Верховній Раді України.

Сьогодні у вечері за ініціативи УАСС відбудуться установчі збори коаліції молодіжних організацій на підтримку ідеї спрямування коштів приватизації «Криворіжсталі» на молодіжне житлове будівництво.

Планується, що Коаліція розгорне широку громадську кампанію на підтримку своїх пропозицій, першим кроком якої стане збір підписів серед студентів та молоді, яка потребує поліпшення житлових умов.

Довідки за тел. 4911489Bookmark and Share