Молодь вивчає європейський досвід


Захід проводився всеукраїнською молодіжною громадською організацією „Нові ініціативи молоді” за підтримки Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту. На конференції були представлені різні українські Молодіжні громадські організації, зокрема ті ж "Нові ініціативи молоді" та "Фундація регіональних ініціатив" (ФРІ). Європейським же досвідом мали ділитись із українськими колегами представники молодіжних організацій із Франції та Італії, які входять в Європейський молодіжний форум (Youth Forum Jeunesse) та, як не дивно, представник Канади.

Першого дня відбувалась реєстрація учасників конференції та її урочисте відкриття, в ході якого можна було і перезнайомитись. Опісля організатори запропонували вечірню програму в нічному клубі неподалік, яка плавно переросла в гулянку на цілу ніч.

Природно, що наступного дня, під час якого, власне, мало проводитись обговорення актуальних для молоді питань, як от: роль ЗМІ у формуванні молодіжної політики, екологічна безпека та формування здорового способу життя, молодіжне підприємництво та культурно-туристична діяльність, панувала дружня, неформальна обстановка. Зрештою, це можна поставити організаторам лише в плюси, оскільки завдяки такій обстановці конференція не перетворилась на іще одне занудне зібрання, де кожен намагається висловлювати здебільшого якісь загальновідомі судження, а не особисту думку. Натомість була жвава дискусія, що почалась „зеленим” туризмом і закінчилась проблематикою Чорнобиля. Тобто, було насправді цікаво, хоч я особисто не почув всього, що хотів почути. (Проте, в певному плані, почув навіть більше)

Ну а на третій день була просто екскурсія і від’їзд учасників конференції.
Насамкінець, судження що запам’яталось найбільше: „Учасники Молодіжних громадських організацій повинні окрім громадської роботи хоча б третину свого часу приділяти бізнесовій діяльності” (напевно слід розуміти - власній професійній діяльності).


Bookmark and Share