Рябіка: молодіжний рух у нас ще не зрілий


Пан Володимир переймався питаннями молодіжної політики на практиці, був одним із засновників УНКМО, вивчав і теорію: захистив кандидатську дисертацію на тему «Політична активність молоді – 90ті роки». З огляду на свої знання і досвід, він робить висновки щодо розвитку молодіжного руху сьогодні.

«Мене турбує те, що, так як Україна молода держава, молодіжний рух у нас також ще не дуже зрілий. І на сьогодні існує багато спілок молодіжних організацій, кожна з них впливає на певну частину молоді, має підтримку певних політичних сил, але доки вони не створять якийсь об’єднуючий усіх орган, структуру, і не вийдуть на рівень співпраці "молодіжний рух – держава", влада буде ставитися до молоді все так же скептично і несерйозно».

Володимир Леонідович зазначає, що владі «легше загравати певний проміжок часу, ніж співпрацювати на системному рівні».

«А для того, щоб співпрацювати на системному рівні, – робить висновки пан Володимир, – потрібна підтримка переважної більшості сил в парламенті, тобто молодіжні організації різних спрямувань мають об’єднатися на ідеї державних інтересів, інтересів суспільства, молоді».

УНКМО у свій час якраз і виконувало таку об’єднуючу функцію, і Володимир Леонідович визначає переваги такої організації молодіжного руху: «В цілому, єдиним фронтом молодіжні організації виступали років п’ять – шість назад. І якщо брати якісні показники, а не декларативні, то фінансування програм молодіжного руху, порівняно з тими часами, значно зменшилося: у 1999 році держава виділяла 12,8 млн. грн., в цьому році – 11,5 млн. грн. І зауважу, що це ж зовсім інші гроші, інфляція складає 10-12% на рік. А реальних можливостей молодіжних організацій стало набагато більше».


Рябіка Володимир Леонідович
Рік народження: 1962

Народний депутат України 4 скликання з 04.2002 від СДПУ(О).

Партійність (на момент виборів): Безпартійний
Освіта: вища
Спеціальність: Інженер-механік
Попереднє місце роботи: голова комітету Українського національного комітету молодіжних організацій
Комітет: Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
Посада в комітеті: Голова підкомітету
Фракція: Фракція партії "Єдина Україна"

Bookmark and Share