Андрія Шекету – обрано Головою Ради Старійшин ФРІ


Таким чином у 2006 році збори Керівників Фундацій у 2006 році відбуватимуться: 18 лютого, 2 травня, 19 серпня та 18 листопада (кожна субота всередині кварталу).

На засіданні був заслуханий звіт за попередній період діяльності організації, дана йому оцінка. Серед питань, які розглянула Рада Старійшин, було питання обрання Голови Ради Старійшин. Головою Ради Старійшин було одноголосно обрано Андрія Шекету. Питання приначення керівника Секретаріату Фундації було відкладено до наступного засідання Ради. Таким чином в.о. Глови Секретаріату залишається Назарій Зелінка. Також на наступному засіданні будуть прийняті Положення про роботу Секретаріату, про саму Раду Старійшин та про членство у ФРІ.
Прес-служба організації

Довідка:
Всеукраїнська організація „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) була створена 17 жовтня 2004 року в м.Києві. Її керівниками було обрано – Тараса Максименка, Андрія Шекету, Юрія Юзича, Миколу Ковальчука, Юрія Плешу та Сергія Хворова. Першим Головою було обрано – Олекандра Солонтая. ФРІ є організацією, що працює виключно у сфері молодіжної політики, дотримуючись непартійності та незаангажованості. Разом з тим, під час президентських виборів у 2004 році ФРІ брала активну участь у таких проектах як „Чиста Україна”, „ПОРА”, „Знаю!”, „Студентська хвиля”, „Студент обирає вільно”, тощо. Під час виборів 2006 року ФРІ планує здійснення виключно непартійних проектів, що дадуть можливість організації укріпитися як незалежній. Серед інших відомих проектів ФРІ: „Вільний молодіжний портал” (www.fri.net.ua), стажування лідерів молодіжного руху на виборах закордоном, моніторинг дежавної володіжної політики, „Наше кіно”, тощо.

Центральний секретаріат Фундації (ФРІ): вул. Турівська, 31, оф.28, м.Київ. Тел. +380504121646 (безлімітний), +380503725100, факс. – 427168. Електронна пошта: fri@posha.org.uaBookmark and Share