Створення у Рівному базового центру з розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій в освітній галузі


Під час нещодавньої зустрічі у Києві першого заступника міністра освіти і науки України Б.Жебровського та заступника міського голови Рівного С. Богатирчук-Кривко було досягнуто домовленості про створення у Рівному базового центру з розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій в освітній галузі, – повідомили 8 вересня Західну інформаційну корпорацію у інформаційно-аналітичному секторі Рівнеради.

Учасник зустрічі також розглянули можливість включення проекту щодо створення центру до державної програми з інформатизації навчальних закладів.
Довідка ЗІКу.
Спільними зусиллями Рівненської ГО „Центр сучасних освітніх технологій”, управління освіти Рівненського міськвиконкому в 2004-2005 навчальному році проведено експеримент щодо впровадження в навчальний процес мультимедійних додатків з фізики. Практичне впровадження дало такі результати: мультимедійний додаток забезпечує вчителя ілюстративним матеріалом, який полегшує підготовку до уроку, дає можливість наочно показати учням процеси, демонстрація яких в умовах шкільних кабінетів неможлива.
Міський голова Рівного підписав розпорядження „Про продовження експерименту з впровадження в навчальний процес мультимедійних додатків”. Цей документ передбачає поширення експерименту ще на 10 загальноосвітніх навчальних закладів міста, а також визначено заходи з його проведення. На реалізацію експерименту з міського бюджету треба буде додатково залучити 66 тис. грн.
Bookmark and Share