На Прикарпатті та Закарпатті ростуть молоді таланти


Розпорядженням Президента України від 22 вересня 2005 року учням загальноосвітніх навчальних закладів України призначено стипендії імені Тараса Шевченка за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури.

ПРИКАРПАТТЯ: НАЗВАНО ЦЬОГОРІЧНИХ ЛАУРЕАТІВ ОБЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ МИРОСЛАВА СТЕЛЬМАХОВИЧА
28 вересня голова Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Ткач підписав розпорядження “Про вручення обласної педагогічної премії імені Мирослава Стельмаховича”, – повідомили Західну інформаційну корпорацію у прес-службі ОДА.
Цьогорічними лауреатами цієї премії “за вагомий внесок у педагогічну науку, розвиток загальної середньої і професійної освіти, впровадження нових передових технологій у навчання та виховання учнів” стали: вчитель трудового навчання Бабинської ЗОШ I-ІІ ст. Косівського району Петро Андріюк, завідувач кафедри історії педагогіки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Тетяна Завгородня і директор Кутищенської ЗОШ №1 Тлумацького району Віталій Кучеров.


ТЕРНОПІЛЬЩИНА: У РАЙЦЕНТРІ БЕРЕЖАНИ ЧОЛОВІКИ ЗМОЖУТЬ БУТИ ПРИСУТНІМИ ПІД ЧАС ПОЛОГІВ
У райцентрі Бережани на Тернопільщині чоловіки чи інші члени родини тепер зможуть бути присутніми при появі на світ малюків. Це стало можливим завдяки капітальному ремонту і введенню в дію пологового відділення Бережанської центральної районної лікарні, – повідомив 28 вересня Західну інформаційну корпорацію прес-секретар голови Тернопільської ОДА Юрій Заруцький.
На урочистому відкритті реконструйованого пологового відділення побував голова Тернопільської облдержадміністрації Іван Стойко. Він подарував відділенню кювез для перебування недоношених дітей і телевізор, а керівництво Бережанської райдержадміністрації – пральну машину.
Голова Бережанської райдержадміністрації Віктор Зінчук відзначив, що це одне з найкращих відділень в області, у якому створено усі сучасні умови для появи на світ нової людини і утримання матері з дитиною. Ремонт відділення, за словами Віктора Зінчука, тримав майже півроку, а кошти на це у районі збирали всією громадою.

Bookmark and Share