На Дубенщині було представлено переможців Проекту МРГ-ІІІ


15 грудня в малому залі Дубенської районної ради відбувся Форум місцевого розвитку Дубенського району за участі заступника голови райради Олександра Козака, голови райдержадміністрації Руслана Сивого, народного депутата України Олександра Дехтярчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів та представника Дубенського ресурсного центру розвитку громад.

На форумі було оголошено переможців Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».
Учасники форуму ознайомились з рейтинговою таблицею, сформованою з поданих селищною та сільськими радами заявок, згідно показників соціально-економічного розвитку відповідного населеного пункту. 
На участь у Проекті МРГ-ІІІ було подано 12 заявок від селищної, сільських рад району. Згідно рейтингової таблиці чотири сільські громади (з найгіршими показниками соціально-економічного розвитку) стали учасниками Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ». Ними стали Княгиненська, Смизька, Варковецька та Малосадівська сільські ради. Мильчанська та Шепетинська сільради потрапили до резерву.
Варто зазначити, що перевагою третього етапу Проекту МРГ є значне збільшення частки фінансування ЄС/ПРООН, яка становитиме 75 % вартості одного проекту, 20% фінансує місцевий бюджет та 5 % громада. Збільшується також внесок Проекту МРГ-ІІІ – 10 000 доларів на один проект.

Актуальний прогноз погоди у місті Києві http://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/ на день та на тиждень. Заходьте і слідкуйте.
20 листопада в Дубенському районному будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди річниці Євромайдану. Патріотичні пісні й театральні мініатюри про війну та солдатів-Героїв нагадали присутнім про нещодавно пережите. А відео сюжет - про буремні події революції переніс глядачів у саме серце Євромайдану. До глибини душі присутніх розчулила пісня «Пливе кача» у виконанні тріо «Ярос» із Верби. На урочистий захід були запрошені почесні гості: народний депутат України Олександр Дехтярчук, міський голова Дубна Василь Антонюк та в. о. першого заступника голови Дубенської райдержадміністрації Володимир Іщук. «Гідність, свобода – це те, за що більшість із нас рік тому у цю пору вийшли на майдани, прагнучи змінити світ. Вийшли, щоб не жити по-старому. Рік тому, коли з’являлися перші прапори Євросоюзу, коли ми виходили на перші мітинги, кожен запитував себе: «а навіщо?», «а куди?», «а чи правильно?». Однозначно правильно, адже ми маємо бути рушієм змін заради майбутнього наших дітей, майбутнього України, й іншого шляху немає. Як ніколи сьогодні наша Україна єдина. Ми об’єднані нашим патріотизмом, волею до перемоги, і я переконаний, що перемога буде нашою, інакше просто не може бути. Давайте працювати разом на нашу з вами Дубенщину, на наш чудовий Волинський край, на нашу Україну – і в нас усе буде добре. Слава Україні!», – звернувся до присутніх Олександр Дехтярчук.

Ваше прізвище та ім`я: 
Прес-служба Дубенської районної ради

Bookmark and Share

Превосходные двери Киев с доставкой и установкой!