На Київщині, Тернопільщині, Дніпопетровщині та Севастополі, сформовані оргкомітети зі створення молодіжного крила НСНУ, а на Одещині НСНУ оводить акції спільноз молодіжною радою


Молоді партійці з Київського обласного осередку "Народного Союзу Наша Україна" сформували організаційний комітет зі створення молодіжної організації, яка буде підтримувати політичний курс НСНУ. В його першому засіданні взяв участь голова виконавчого комітету Київської обласної організації партії Вадим Литвин. Головою організаційного комітету обрано Івана Мєшкова. Подібні оргкомітети вже створені в Тернопільській і Дніпропетровській областях та в м. Севастополі.

За підтримки Одеської обласної організацій партії "Народний Союз Наша Україна" учасники волонтерського руху Молодіжної ради Одеси провели безпрецедентну акцію під гаслом "Запали свою свічу! Скажи СНІДу – ні!". Сотні городян і туристів на Приморському бульварі мали змогу спостерігати, як близько двохсот молодих людей у жовтих футболках волонтерів малюють своїми тілами просто на дорозі біля підніжжя знаменитих Потьомкінських сходів написи: "СНІДу – ні!", "СНІД не спить!", "Ми – за життя!". Потім біля Одеської мерії зі стрічок і свічок було викладено знак пам`яті жертвам СНІДу. Всі бажаючі запалювали і встановлювали свої свічки.

Свідки акції здебільшого активно реагували на дійство, яке розгорталося перед ними. "Саме цього ми й прагнули: змусити людей думати і пам`ятати, що лихо живе з нами поруч, що з ним потрібно і можна боротися, – зазначив один з організаторів акції, лідер молодіжного крила Одеської організації НСНУ та студентський мер Одеси Павло Вугельман. – Нинішня акція – лише початок. Ми плануємо допомагати дітям, хворим на СНІД. В Одесі їх більше сотні. І ми вдячні керівництву обласної організації партії "Народний Союз Наша Україна", яке підтримує наше починання".

"Уже декілька років Одеса займає п`яте місце серед міст світу за кількістю ВІЛ-інфікованих. Загалом, жертвами невиліковної хвороби стали майже 30 тисяч жителів нашого регіону. Це, в першу чергу, наркозалежна молодь. Зупинити поширення СНІДу, не дати хворобі позбавити наше місто і країну майбутнього – завдання усіх прогресивних сил в Україні. Тому обласна організація партії "Народний Союз Наша Україна" вирішила підтримати нинішню ініціативу волонтерського руху і має намір робити це й надалі", – заявив журналістам голова виконавчого комітету обласної організації НСНУ Дмитро Танцюра.

Bookmark and Share