УСДМ активізувалася


Як повідомляє кореспондент "Молодіжної Правди" з посиланням на Lenta-Ua, ціль акції - навчити студентів захищати і відстоювати свої права. Мітингуючі ініціюють Всеукраїнську кампанію по збору підписів під вимогою до Президента України Віктору Ющенко про підвищення стипендії.

УСДМ також направляє звертання до Президентова України, Прем'єр-міністра України і представникам місцевих органів влади з закликом врахувати їхню пропозицію при прийнятті бюджету на 2006 рік.

«Хатка для татка – для студентів палатка», «Ми заслуговуємо стипендії у розмірі прожиткового мінімуму», «Молодь прагне встановлення справедливості», «Де обіцяні 5 мільйонів робочих місць?», – з такими гаслами члени Івано-Франківської обласної організації Української соціал-демократичної молоді прийшли 1 листопада до приміщення облдержадміністрації. Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

Як зазначили у прес-службі ОО УСДМ, 1 листопада ця акція проводиться по всій державі з вимогою підвищення (до прожиткового мінімуму) стипендії студентам ВНЗ. Їй передував збір підписів у начальних закладах області за підвищення стипендії до 423 гривень. Ксерокопії підписних листів з 2400 студентськими підписами організатори акції передали у приймальну голови облдержадміністрації Роман Ткача.
Учасники акції виставили перед місцевим “білим домом” два намети з написами: “Хатка для татка – для студентів палатка”.


Bookmark and Share