ЧЕРНІВЕЦЬКА МОЛОДЬ ВИМАГАЄ ПОЯСНЕНЬ ВІД РЕКТОРІВ ЩОДО УМОВ ПРОЖИВАННЯ В ГУРТОЖИТКАХ ТА ВИКЛИКАЄ ЇХ НА “КРУГЛИЙ СТІЛ”


До обговорення проблем студентського побуту долучилися представники „Спілки Активної Молоді”, „Молодої Батьківщини”, „Спілки молодих політологів”, „Чистої України”, ГК „Пора” та Студентського Парламенту. Зібранню передувало опитування студентів 14 гуртожитків чернівецьких ВНЗ, результати якого засвідчили невдоволення примусово-добровільним залученням студентських коштів на ремонт гуртожитків та відсутністю централізованого фінансування робіт із покращення в них умов проживання, вкрай поганим опаленням.
Молоді активісти вирішили для дослідження проблеми забезпечення соціальних прав студентів створити оргкомітет, а також написати лист-звернення до ректорів Чернівецького нацуніверситету, Буковинського медичного університету, Буковинської державної фінансової академії та інших ВНЗ з метою отримати їхнє пояснення щодо нинішніх умов проживання в гуртожитках. Запропоновано провести «круглі столи» в кожному начальному закладі за участю ректора, деканів факультетів, голів студрад, ЗМІ, підприємців та представників Чернівецької міської ради з метою визначення шляхів вирішення наболілих студентських проблем.
Голова Молодіжного Активу міської організації НСНУ Назар Худик закликав молодь створити „неофіційну коаліцію” громадських організацій для подальшої спільної роботи на благо держави і української нації, відстоювання ідеалів та цінностей «помаранчевого майдану».

Bookmark and Share