Нове видання МНК «Сурма» з’явилось на Волині


Не пройшло й тижня, як на адресу редакції почали надходити відгуки від читачів. Пані Наталя, директор Волинської профспілкової бібліотеки отримала газету випадково – хтось із відвідувачів заніс примірник до бібліотеки. За її словами, вона була приємно вражена, що на Волині молоді люди видають таку «національно свідому» газету. Вона, як і багато інших читачів, порадила збільшувати наклад видання і поширювати масово як по бібліотеках області, так і по навчальних закладах.

Ідею створення молодіжного видання «Сурма» прокоментувала редактор Оксана Прокопчук: «На Волині існує лише одна молодіжна газета, але вона, на нашу думку, не несе якоїсь суспільної користі для аудиторії, на яку вона, перш за все, розрахована. Саме тому ми вирішили створити нове молодіжне видання, яке б не нав’язливо пропагувало культуру та моральні принципи українців. Разом з тим, «Сурма» є носієм ідей українського націоналізму, а молоді журналісти, які працюють над наповненням газети роблять її максимально доступною сучасній молоді. Ми намагаємося подавати як наукові та аналітичні статті, так і публікації про студентське життя та розвиток української музичної культури, словом – усе те, чим зараз цікавиться нове покоління українців».

На превеликий жаль, щоб задовольнити усіх бажаючих отримати «Сурму», потрібно збільшити наклад, а молодіжна організація не завжди має лишні кошти для цього. Тому звертаємось до всіх охочих посприяти виданню молодих націоналістів Волині. Ваша фінансова допомога пришвидшить збільшення накладу і принесе значну користь Україні.

Рахунок на який можна переказувати кошти для «Сурми»: 260045142 в АППБ «Аваль», МФО 303569.

Слава Україні!Bookmark and Share