Чернівецький обласний конкурс соціальних проектів неприбуткових організацій


Завершено роботу над розробкою проекту положення "Про обласний конкурс соціальних проектів неприбуткових організацій" та інших документів, якими регулюватиметься в майбутньому механізм співпраці між громадськими організаціями та обласною владою. Над їх розробкою впродовж двох останніх місяців працювала робоча група у складі представників головного фінансового управління ОДА, головного управління з питань праці та соціального захисту ОДА, управління з питань внутрішньої та інформаційної політики ОДА, відділу у справах сім'ї та молоді ОДА, постійної депутатської комісії обласної ради з питань економіки, бюджету і фінансів, відділу міжнародних відносин та зв'язків з громадськістю Чернівецької міської ради у тісній співпраці з громадськими організаціями Чернівецької області. До роботи над цими документами залучалися кваліфіковані експерти проектів ЮКАН та ТАЦІС, використовувався досвід, набутий на рівні міста Чернівці та в інших регіонах України, а також враховувалися всі зміни в чинному законодавстві.
Важливим є те, що впровадження пропонованого конкурсного механізму підтримки обласною радою соціальних проектів неприбуткових організацій забезпечить ефективне та прозоре використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються на вирішення важливих соціальних проблем на районному та обласному рівні із залученням громадських організацій, які діють в територіальних громадах області.
Робоча група внесла напрацьовані проект положення "Про обласний конкурс соціальних проектів неприбуткових організацій" на розгляд голови Чернівецької обласної ради О.Грушка та голови Чернівецької обласної державної адміністрації М. Ткача з проханням винести його на затвердження чергової сесії Чернівецької обласної ради. Вже в листопаді цього року ми довідаємося – чи готові депутати обласної ради не на словах, а на ділі підтримати діяльність громадських організацій, спрямовану на надання допомоги потребуючим верствам населення, а чи громадські активісти в районах області залишаться, як і досі, наодинці з соціальними проблемами своїх земляків.
З свого боку громадські організації, які діють районах Чернівецької області повинні виразно заявити – на їхню підтримку на майбутніх виборах до місцевих рад зможуть розраховувати лише ті обласні депутати, які розуміють значення громадського сектору та реальними справами зміцнюють співпрацю між владою та громадою.

P.S.
Повну копію листа можна скачати в додатку

Bookmark and Share