Професійність третього сектору підсилять «Соціальні педагоги» Чернівецької області


Реалії розвитку соціальної політики свідчать про те, що частка соціальних послуг, що надають саме НУО, постійно збільшується. Це, у свою чергу, вимагає все більшої кількості соціальних працівників для фахової роботи мережі НУО. Разом з тим, відомо, що студенти відповідних спеціальностей практично необізнані про систему роботи НУО, про організаційно-правові принципи їх діяльності, і, як наслідок, здебільшого не розглядають НУО як потенційне місце майбутньої діяльності за фахом.
Враховуючи існуючі проблеми, Центр Соціального Партнерства в Чернівецькій області (ЦСП) налагодив співпрацю із Педагогічним факультетом Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, зокрема з кафедрою загальної та соціальної педагогіки. Предметом співпраці стала домовленість щодо введення до навчальної програми за спеціальністю «Соціальна педагогіка» предмету «Організаційно-правові основи діяльності неурядових організацій». 20 жовтня 2005 року підписано Меморандум про співпрацю між ЦСП, педагогічним факультетом ЧНУ та кафедрою загальної та соціальної педагогіки, в якому визначено напрямки та цілі співпраці.
Впродовж року педагоги кафедри та експерти ЦСП спільно розроблятимуть контент навчальної дисципліни. Водночас тренінгову навчальну програму ЦСП пройдуть двоє відібраних викладачів університету з тим, щоб після підвищення кваліфікації саме вони в 2006-2007 навчальному році приступили до викладання буковинським студентам предмету про діяльність неурядових організацій.

Bookmark and Share