Кидай курити – почни нормально жити


27 жовтня з 14 до 17 години на центральних площах міста, а саме: Театральній, Соборній, Філармонії, Центральній та перед центральним входом до Чернівецького Національного Університету проводилася акція під назвою „Кидай курити – почни нормально жити”. Зважаючи на те, що однією з головних перепон до здорового способу життя серед молоді є паління, депутати Чернівецької міської учнівської ради організували акцію, спрямовану на запровадження здорового стилю життя. Метою цієї акції було зібрати як найбільше цигарок, а наприкінці спільними зусиллями депутатів знищити їх, а також підтримати нещодавно прийнятий Закон про заборону паління в громадських місцях. Під час перебігу цієї акції люди, які палять обмінювали свої цигарки на цукерки, причому були задіяні всі версти населення, які хочуть позбутися цієї згубної звички.

Під час акції багато перехожих із задоволенням обмінювали цигарки на цукерки, але траплялися й такі, яким було важко розлучатися з нібито цінною для їх життя річчю. Деякі люди віддавали цигарку просто для того, щоб пригостити цукеркою свою кохану дівчину, інші - просто щоб підтримати новий закон, який вже дуже давно напрошувався на територію нашої демократичної держави. Наприкінці акції на Центральній площі міста депутати на очах у перехожих, у підготовленому до цього місці, почали знищувати, тобто затоптувати майже 1000 нікому не потрібних цяцьок - цигарок. Для нас це було весело, а для когось напевно не дуже.

Чернівецька міська учнівська рада дякує за спонсорську допомогу ТОВ „Олбі-Рошен”, яке надало 50 шоколадних батончиків, а також депутатам ЧМУР, за кошти яких було придбано 800 цукерок. Дякуємо всім не байдужим людям, які взяли участь в акції „Кидай курити – почни нормально жити”!Bookmark and Share