Чернігівський “Молодіжний інформаційний центр” випускає журнал "Вчасно"


“Вчасно” позиціонує себе як інформаційна газета. Загальний тираж нової газети – 10 тисяч екземплярів. Вона виходитиме два рази на тиждень.

Як повідомляє кореспондент «Молодіжної Правди» з посиланням на портал «Громадський Простір», випуск нового видання є результатом отримання “Молодіжним інформаційним центром” внутрішнього гранта. Спонсорами проекту є ряд приватних осіб та бізнесових організацій. Головна мета гранту – практична підготовка молоді, яка бажає оволодіти навичками журналістики.

Газета розміщує на своїх шпальтах тільки новини та інформацію про життя в Україні та в області і соціальну рекламу.

“Молодіжний інформаційний центр” – недержавна громадська організація, що об’єднує журналістів та інших фахівців засобів масової інформації, науковців та правозахисників.
Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Молодіжний інформаційний центр” була створена 20 червня 2000 року (офіційно зареєстрована 3 березня 2001 року) з метою об’єднання молодих працівників ЗМІ, лідерів молодіжних організацій і захисту їх прав та інтересів.

У лютому 2005 року було зареєстровано нове видання „Молодіжного інформаційного центру” інформаційно-аналітичний журнал „Чернігівський монітор”. Вже вийшло чотири номери журналу.
Bookmark and Share